şükela:  tümü | bugün
 • ankara hacı bayram veli üniversitesinde doçent dr. ünvanlı hukuk hocasıdır. kendisi medeni hukuk dersine girmektedir. sebepsiz sempati duyduğum başarılı bulduğum bir hocadır.

  hocanın adını arattığınıza göre ya siz abdulkerim yıldırım'sınızdır ya da hocanın dersini alıyorsunuzdur. öğrenciyseniz de aradığınız şey aşağıda.

  sınavları zor yapıyor geçmiş olsun arkadaşlar. gaipliği sorduysa ölüm karinesini de açıklayacaksınız yoksa puan alamıyorsunuz. sınavda, sorumlu olduğunuz her yerin özetini istiyor denilebilir.
  dersine girin çünkü derste vurgulanması gereken yeri vurgular dolayısıyla öğrenmeniz gereken yeri de daha az çabayla öğrenmiş olursunuz.

  düzenleme: finali acayip kolay yaptı hakkını yemiyim canım hocamın <3
 • türk aile hukuku kitabı maalesef yetersiz ve başarısızdır. doktrindeki görüşler aktarılmamıştır, çoğu maddede açıklama dahi yapılmamış , kanun maddeleri yazılıp geçilmiştir. tartışmalar ve örnekler neredeyse hiç yoktur. hocam keşke mevzuat çıkarsaymış, en azından çalışmayla ulaşılmak istenen amaca erişirmiş.

  umarım sonraki baskılarda kitabı genişletir, bu haliyle lisans değil, başka bölümden hukuk dersleri alanlar için bile yetersiz maalesef.