• samanyolu tv hafta sonu ana haber bültenini sunan spiker. kastamonuludur.

  ramazan aylarında, almanya'dan, hollanda'ya, belçikya vs.. norveç'e ve daha sonra da isveç'e kadar uzanıp, orada yaşayan müslümanların iftar vaktinde yaşadığı duygu ve heyecanları ekranlara getirir.

  http://ailem.zaman.com.tr/?hn=3535

  geçen ramazan ayında, amerika'da yaşayan müslümanların ramazan ayında yaşadıkları sevinç ve heyecanları ekrana taşımıştır.ayrıca; o süreç içinde, fethullah gülen hocaefendi ile roportaj gerçekleştirmiştir.
 • bu akşam da kemal kılıçdaroğlu'nu samanyoluhaber tv'de misafir etmiştir. ama zoraki. sürekli sıkıştırma derdi. soğuk bir hava. kılıçdaroğlu'nun konuk olduğu en tuhaf canlı yayınlardan birini yapmıştır. bunları kılıçdaroğlu'nu çok sevdiğim için söylemiyorum. ama böyle bir yayın abdülkadiroğlu için de kılıçdaroğlu için de zor oldu. izleyici için de elbette.

  edit: sayın başbakan, son olarak da şunu sorayım diye başladı cümleye, abimizin alışkın olduğu dil bu işte.
 • bugün yazdığı köşe yazısı, bir süredir cemaatle tayyip erdoğan arasında sorun olduğuna dair fısıltıları kuvvetlendirebilir: ahan da burda

  en can alıcı kısmı aşağıda:

  --- alıntı ---
  fakat ak parti'nin, bu yeni şike yasasını gözü hiçbirşeyi görmemecesine savunurken, dönüp bir arkasına bakması gerekmiyor mu?

  dönüp arkasına baktığında, yeni ortaklarıyla yürüdüğü bu yolda, bugüne kadar kendisini illegal yapılanmalara, çetelere, antidemokratik güçlere, mafyalara karşı bir an bile yalnız bırakmadan savunan hiçkimseyi göremeyecek.

  dönüp arkasına baktığında "beraber yürüdük biz bu yollarda" şarkısını birlikte söylediği milyonların büyük çoğunluğunu göremeyecek.

  dönüp arkasına baktığında bugün bu kadar güçlü oluşunu borçlu olduğu, sabırla inançla kendisini destekleyen kitleleri göremeyecek.

  dönüp arkasına baktığında, 12 eylül anayasa değişikliği referandumu gecesi, başbakan'ın desteklerinden dolayı özellikle teşekkür ettiği fedakar anadolu insanını göremeyecek.
  --- alıntı ---
 • kariyerinin en önemli yazısını bugün yazmış olan yazar.
 • bugün katıldığı erkan tan'la başkentten programındaki konuşmalarını izlerken kendisini özel yetkili savcı sandığım gazeteci.
 • "zokora üzerinden emre'ye futbolu bırakma çağrısı yapanların karın ağrısı başka. emre'yi baştan beri hazmedemeyen 28 şubat zihniyeti bunlar." özlü sözünün sahibi demokrat, özgürlükçü, kuşun kanadındaki sevda.
 • ergenekon davası'nı milli iradeye sahip çıkılması olarak yorumlamaktadır an itibariyle.
 • bizlere kisinin belli bir insana, bir dusunceye ve tabii bir inanca tutkuyla sarildiginda nasil tepki verdigini, birbiri ile tamamen alakasiz konulari yine birbiri ile karistirarak konustugunu gosteren ayni zamanda kendi inandigi dusunce disinda baska dusuncelerin varligini kabul etmeyen insan tipini gosterendir.
 • gezi'yle ergenekon'u aynı kefeye koyarak gezi'nin birileri tarafından harekete geçirilen kitle tarafından başlatılan yurt dışı bağlantılı bir hareket olduğunu söylemiştir.

  kim abi bu adam? hangi konuda ne fikri var ki soruyorlar?