şükela:  tümü | bugün
2119 entry daha
 • geçen hafta eksik kadroyla süper lig liderinin içinden geçti. şimdi de deplasmanda yedek kadroyla bulgaristan ligi liderini tokatlıyor.
 • bulgaristan deplasmanına giderek şaşırtmış teknik direktör. yardımcısını falan gönderir sanıyordum.
 • ne güzel beşiktaş maçı öncesi avrupa maçına yedek çıkmıştın da mağdursporluları, "bizden korktuğu için as oyuncularını oynatmıyor." diye gururlandırmıştın.

  avcı, sonraki yeni malatya ve kayserispor maçından önce de aynı şeyi yaparak neyi amaçlamıştır. olası şampiyonluk kaybında, "sistematik savaş, üzerimize oynanan oyun" temalı paylaşımlarda böyle bir örneği yok ederek ne yapmak istemektedir. asıl amacın beşiktaş'a çelme takmak olmadığı, lig şampiyonluğu olduğunu ortaya çıkararak neyi kastetmektedir .

  şampiyon olur ya da olamaz o ayrı bir şey. uyguladığı kadro seçimi gayet makul karşılanabilir türden bir şey

  anlaşıldı ki buradan ekmek çıkmayacak, hemen, "ama vizyonsuz, ama ülke puanımız artmıyor" oldu.

  hayır o kadar ülke puanı takıntısı vardı da galatasaray, fenerbahçe gibi rakiplerinizin avrupa maçlarını kazanmasını mı istediniz, yoksa hahahahahahahahahaha tayfasından mı oldunuz. senelerdir gelemeyen şampiyonluk sonrası takımı uefa'dan elenince "iyi oldu şubat ayı fikstür çok sıkışacak, şampiyonluk yolunda sıkıntı oluşacak fikri ile ülke puanını boşverip, şampiyonluğun en önemli mevzu olduğu konusunda birleşmeler falan bunlar da kendi gerçeklerin olduğu zaman mantıklı, başkasının gerçekleri olunca "ama ülke puanı" oluyor işte.
246 entry daha