şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sine-sen’den set emekçilerine ve öğrencisine hakaret eden öğretim görevlisine kınama

  sine-sen genel başkanı zafer ayden, set emekçilerine ve öğrencisine hakaret eden marmara üniversitesi iletişim fakültesi öğretim görevlisi abdullah bozkurt'u kınayan bir açıklama yaptı.

  sinema emekçileri sendikası (sine-sen) genel başkanı zafer ayden, set emekçileri hakkında çirkin yorumlarda bulunan ve yorumlarını eleştiren öğrencisine hakaret ve tehditte bulunan öğretim görevlisi abdullah bozkurt’a tepki gösterdi.

  ayden konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

  “marmara üniversitesi'nin varlığını öğrencilerine borçlu olduğunun ayırdında olmayan, iletişimin ve öğretiminin ne olduğunu, nasıl olması gerektiğini bilmeyen ''öğretim görevsizi'' hocası abdullah bozkurt'un basına yansıyan; öğrencilerine ve set emekçilerine yönelttiği hakaret dolu sözlerini kınıyor, kendisini marmara üniversitesi iletişim fakültesinin yüz karası ilan ediyoruz.

  kendisine bir sinema filmi veya dizi setini ziyaret etmesini, dolayısıyla set emekçilerinden iletişim konusunda bilgi edinmesini tavsiye ediyoruz. zira iletişim ve öğretimi konusundaki cehaleti sözlerine yansıyor.
  saygılarımızla.”

  bozkurt çirkinlikte sınır tanımamıştı
  bozkurt’un set emekçilerini aşağılayan ifadeleri şu şekilde:

  “şöyle düşüneceksin onur…set işçileri (ışıkçı, jimmyci, vs getir götürcüleri) bu sektörün inşaat kalıpçısı, tornacısı, hurdacısı, dökümcüsü..hayatları boyunca getir lan götür lan la büyüdükleri için kibarca bir şey söylediğin zaman “ulan bu hangi dilde konuşuyor” diye şaşıyorlar..:)”

  çirkinlikte sınır tanımayan bozkurt, kendisini eleştiren bir öğrencisine “sen lafı başka yerinden anlıyorsan ne yapayım genç arkadaşım. bu kafa ile nasıl üniversite okunuyor anlamıyorum gerizekalı arkadaşım” şeklinde hitap etmiş, ardından da “okul yönetimine bildirmek istemiyorum bu tutumunu, sen o işgüzar setçilerin avukatı mısın?” sözleriyle tehdit etmişti.

  http://haber.sol.org.tr/…t-eden-ogretim-gorevlisine
 • harbi ve oldugu gibi bir kişilik.reklam dahisi.çok iyi markaların işlerini yapmış usta.kısaca talaşı tahtasından az olanlardan.ara sıra sinirli hallerini saymasak dürüst ve mert (reklam sektöründe az bulunanlar)
 • abdullah bozkurt ögrencinin biraz akılları varsa kacırmayacagı sahsiyet.
 • abdullah bozkurt sıkı iş disiplini yüzünden işleri sadece boş boş konuşup propaganda yapan yeteneksiz kişiler kendisini hiç sevmezler...sette çok sıkı disiplini vardır..ama usta ve yetenekli olduğu kacınılmaz..ispatmı? alın size ispat..... www.abdullahbozkurt.net
 • kişileri birbirine karıştırıyorsunuz bu bahsettiğiniz abdullahbozkurt today's zaman de yazar..fethullahcı yazar.ama yukardaki bahsedilen abdullah bozkurt reklamcı.yani farklı kişiler.isim benzerliği var.farklı kişilerden bahsediliyor.
 • bu ara gerek twitter üzerinden attığı mesajlarla, gerek today's zaman'da ki yazılarıyla erdoğan'ı türk halkına karşı "iran sempatizanı" gösterirken eş zamanda dış basına karşı ise el-kaideci göstermek üzere canhıraş çalışan cemaat maşası yazar. hiç psikolojik harekat faktörü yok, gayet açık, net ve rahatça kendi gerçeklerini yaşıyor ve yansıtıyorlar. deyim yerindeyse bu medya kanalının "ikiyüzlülüğü" sansasyonun çok katmanlı ve geniş olmasını istiyor. istediği kişiyi veya kurumu kendisine verilen emir doğrultusunda istediği gibi gösteren, nerelerde ve nasıl hazırlandığını bilmediğimiz bütün bu haberlerin ve yazıların neyi dezenformasyona uğrattığı artık apaçık ortada. bütün bu adamların varlığı, tarih kitaplarında anlatılan ve yakın tarihe dair öğretilen mitlerin azımsanamayacak kadar çok olduğuna kesinkes inandırıyor. tıpkı bizim ırak'ı, balkan ülkelerinin bizi olduğumuzdan farklı bir durumda televizyonlarda gördüğü gibi.
 • başarılı ve yetenekli reklam yönetmeni. bazı insanların iş etiği yüksektir. tavırları yüzünden eleştirilebilirler. en sonunda önemli olan yapılan işlerdir. ortaya koyduğu işlerle, mesleki başarısını ve iş etiğini de ortaya koymaktadır. kendisi öğrencilerin kaçırmaması gereken değerler arasındadır. öğrettiği detaylar ile iş dünyasında olması gerekeni hızlıca öğrenebilirler.

  dışarıdan sert bir görünüşü olduğu doğru. naif bir espri anlayışı vardır. gayet keyifli ve eğlenceli sohbetlerin insanıdır. önyargılar her zaman kötüdür. öğrenme hevesi olan insanlar, yaptığı işleri ve iş etiğini görerek bu önyargılardan kolayca kurtulabilirler.
 • willem ıı tilburg altyapısında forma giyen 2000 doğumlu orta saha oyuncusu.
 • 19 aralık 2016 rusya büyükelçisi suikastını 3 gün önceden yazmış olan firari fetöcü.
  buradan
 • hatlar karışmış biri reklamcı öğretim görevlisi diğeri fetöcü yazar.