şükela:  tümü | bugün
  • ayşegül terzi'ye şort giydiği için tekme atan herif. yakalanmış.
  • sorsan kesin akepeliyim der.
  • facebook profilinden gördüğüm kadarıyla menzil cemaatinden. din ile uyuşturulmuş beyinlere bir yeni örnek daha.

umarım hakettiği cezayı en ağır şekilde alır.
  • facebook profilinden gördüğüm kadarı ile atanmamış ışid üyesi, gönderin gitsin kendini patlatmadan.
  • yakında kapanır ama şimdilik dursun.
    kişiye ait facebook adresi
    -kesin bilgi olmamakla beraber-
    https://m.facebook.com/…bdullah.cakiroglu.3?fref=ts

hakkında çıkan haber

http://cnnturk.com/…iyi-doven-kisi-gozaltina-alindi

edit; akıldan, dinden ve insaniyetten yoksun olmanın sima bulmuş hali. buna göz yuman beyin özürlüler için de aynı şeyi söylemek mümkün.
  • adam dünyaya tekme atmak için gelmiş o derece..
  • gücü minnoş bir kadına yetmiş yaratık.

ankilozan spondilit rahatsızlığım dolayısı ile iyi kavga edebilen bir adam değilim ama ağrım yokken teketek iyi kırışırım iyi adam ayıklarım.

istanbul'da olan yazarlar toplanacaksa bana da haber verin. haftaya istanbul'dayım. beşiktaş ya da sarıyer tarafında kalacağım.

benzin paranızı karşılamak kaydıyla beni bulunduğum yerden alırsanız bu adamı çok ama çok pis kırarız.

mesajlarınızı bekliyorum.
  • tam ağzının ortasına burunucu abanmak istediğim çomar.
  • güvenlik gorevlisi olduğu söylenen ama şizofren olduğu bu nedenle şiddet eğilimi bulunduğu yonunde savunma veren laz, nakşıbendi, dinci... neresinden tutsan elinde kalıyor. hatta ciddi ciddi elimde kalsa fena da olmaz.
  • facebook profilini bayağı kurcaladım şahsi iddiam; mental sorunları var, durgun zekalı olabilir, muhtemelen menzil tarikatının en alt katmanındaki bir zamanların keş, alkolik, kumarbaz olup da menzil'e girip "arınanlar" tayfasından. daha öncesinde de sabıka kaydı olduğuna bahse girebilirim. yaptığı iğrençliği tamamen bilinçli ve yapılması gereken bir davranış olarak gördüğü zaten besbelli yani kısacası elinizi savursanız üçüne beşine bu ülkenin herhangi bir sokağında denk gelebileceğiniz bir organizma kendisi.
    menzil olmaz ismailağa olur alperen ocakları olur malum bir partinin gençlik kolları olur ki olmuşlukları da var.

kısırlaştırılsa keşke de lüzumsuz soyu kendiyle birlikte tükense.