şükela:  tümü | bugün
 • abdullah çatlı’nın astsubay yeğeni alp eren çatlı'nın, fetö’nün tsk yapılanmasına yönelik ankesör soruşturması kapsamında tutuklanmasıdır.
 • rahmetlinin soy adından ve hatta soyundan bile nasıl korkuyorlarsa...

  bu ülkede fetöcü olacak son ailelerden biridir çatlı ailesi. siksen de, sıksan da çıkmaz.
  ailesi fetö'nün kumpaslarından geçmiş, abisi ergenekon kumpasında yargılanmış, babasının telefonları fetö tarafından dinlenmiş bir çocuğun fetöcü olacağına aklı kesen varsa diyecek sözüm yok.

  bu çocuk sadece soy adının forsunu kullanarak bir çok yerde büyük işletmelerin tepesine konabilirdi, mafyacılık oynamaya kalksa sadece soyadı bile nice işler yapmaya yeter.
  2 abisine selam verse istanbul'un en güzel yerinde bir galeri açar, hayatına tasasız devam eder, milyon liralarla oynardı. yapmadı, vatanına hakkıyla hizmet etmeyi seçti.

  onun yerine okulunu okuyup devlet kadrosunda görev almaya kalkan bu çocuğu fetöcü diye ancak kendi mankurt seçmenine yutturur akp, bir de kuyruk acısı olan pkk ve asala böceklerine...
 • bahçeli’nin af kovalaması için bir neden daha.
 • kripto fetöcüler tutuklamıştır belki. "bak milliyetçileri de, ülkücüleri de tutukluyorlar" diye.

  fetöcü darbeye yaltaklanmadıysa, bir sikim çıkmaz.
 • altından neyin yada nelerin çıkacağını merak ettiren tutuklamadır.
 • eski ankara ülkü ocakları 2. başkanıymış, mhp aydın milletvekili ali uzunırmak’ın "telkin ve yönlendirmesi" jandarma istihbarat elemanı olarak çalışmaya başlamış.
  bir kaç saattir "kripto fetö’cüleri deşifre eden alp eren çatlı’ya kumpas kuruldu" başlıklı haberin dolaşmasına bakılırsa bu tutuklama tartışma yaratacak.
  odatv
  habertürk
  ek: "kumpas kuruldu" haberinin kaynağı iha
 • 23 yil once olmus karanlik birinin yegeni tutuklanmis diye haber olmaz. ama 23 yil once bir sekilde turkiye veya baska bir devletin ajanligini yaparken olen bir kisinin fethullah gulen projesinin bir parcasi oldugunu hatirlamamiza vesile olur, o ayri.

  bu konuda google'a surecegimiz keyword'lerimiz:
  catli, fethullah gulen, cia, tayyibe gulek, aylin radomisli, fethullah'i amerikada karsilayan ekip