şükela:  tümü | bugün soru sor
 • "kendi halkına zulmeden esed'den" kaçan insanların sığındığı antakya'da kendine halkına zulmedenler tarafından öldürülmüştür.
 • chp hatay milletvekilinin dediğine göre kurşunla kafasından vurularak öldürülmüş genç.

  bu arkadaşımızı öldüren nişan alıp silahı tutan değil günlerdir halkı geren tehdit eden orospu çocuğudur.
 • kaza kurşunuyla değil hedef alınarak öldürüldüğü söylenmektedir.

  utanıyorum..
 • abdullah cömert... chp gençlik kolları... hatay / armutlu... mekanın cennet olsun güzel kardeşim.. 22 yaşında bu meseleye kurban gittiğin için senden, ailenden, seni sevenlerden, senin sevdiklerinden çok ama çok özür diliyorum... kafana o kurşunu sıkanın iki cihanda ellerimiz yakasında olacak...
 • bu adamın katili recep tayyip erdoğan'dır.
 • yuregi piril piril bir kardesimizmis;

  bakiniz ne yazmis facebook hesabina

  "van da deprem olur oh derler allahın sopası yok ama bilmezler ki bütün parmaklar bir değildir ve pkk nın ekmeğine gerçekten yağ sürer tv deki şaklabanlar ülke için parmağını kımldatmayanlar yorum yapar ve haklı bulunur bazı faşistlere güvenilir ve van daki deprem zedelere bozuk erzak yollanır ulke ıcın daha ne yaptıgı belli olmayan bir adamın annesi için eylence programları ıptal edılır bu vatan için canını gözünu kırpmadan feda eden vatanı uğruna canını yüzbinlerce feda edecek olan sözde 24 şehit için tören bile yapılmaz burası türkiye ne olursa olsun bu vatan sevecez.. (abdocan cömert)"

  mazlumun hakki icin direnirken olduruldun sende sehit oldun guzel kardesim. insallah seninle bir gun bulusuruz.
 • ölmeden önce yolladığı son facebook durumu: https://pbs.twimg.com/…ia/bl3zyylceaa6it5.png:large

  "3 günde sadece 5 saat uyudum sayısız biber gazi yedim 3 defa ölüm tehlikesi atlattım ve insanlar ne diyor biliyor musunuz, boşver ülkeyi sen mi kurtaracan. evet, kurtarmasak da bu yolda ölecez (o kadar yorgunum ki 3 gündür 7 tane enerji içeceği 9 tane ağrı kesici ile ayaktayım sesim kısık vaziyette ama bugün gene saat 6'da alanlardayım sadece devrim için)"
 • burada ahlaksızca birilerinin sevindiği söyleyen tasmasızlar var. ulan ne bok beyinlisiniz, ne kansızsınız, ne fayda taraflısınız. bir direnişçi ölümüne sevinen direnişçi mi olur? polis miyiz lan biz?

  katili polistir. sevinenlerin olduğunu söyleyen köpeklere söyleyecek sözüm yok. mikroplar.