şükela:  tümü | bugün
 • bir spamci.

  surekli proje yonetimi konulu spam gonderip durur.
 • 1 günlüğü 250, 2 günlüğü 440, 3 günlüğü 600 milyonluk proje mevzuları başta olmak üzere muhtelif iş eğitimlerinin reklamlarını bıkmadan usanmadan mail atarak yapan zihnyet.
 • aslinda "abdullah guler'e kontr-spam yapma" eylemiyle, sozluk halki bu amcalari ararsa (yolladiklari mailde telefon numarasi olarak 0 216 456 60 50 - 51 verilmektedir) ve "spam yapmayin" mesaji verirse hos bir hareket olabilir.

  (bkz: dise dis kana kan)
  (bkz: dinsizin hakkindan imansiz gelir)
  (bkz: ilhan mansiz)
 • habertürk'de ki türkiye'nin nabzı programına gelmiş. sağa sola anlamazsınız, anlamıyorsunuz diye sallayıp duruyor, tam bir ukala. tv başında benim sinirim bozuldu üslubundan dolayı. ezberlediğin argümanlar bitsin bak nasıl fatality yapacaklar. içişleri bakanlığını arkanıza alıp, hukuki süreçleri kendi çıkarlarınıza göre kullanamazsınız!!
  ak parti istanbul milletvekili imiş kendileri.

  edit: gene gelmiş türkiye'nin nabzı programına. yayında 3 hukukçu var abdullah güler, ersan şen ve feyza altun hepsi türkiye'de hukuk eğitimi aldı başka sözüm yok.
 • ekrana çıkan tüm akplilerden hiçbir farkı olmayan, sadece konuşup hiç konuşturmayan, manipülasyoncu mehmet metiner şamil tayyar ekolünden bir akp milletvekili.
 • çok konuşan, hiç konuşturmayan, "saygılı olun" diyen birisiyle karşılaşınca şaşkınlık içerisinde afallayan akparti istanbul milletvekili.
 • 5 dakika tahammül edilmesi zor olan akp’li vekil
 • şu anda habertürk'te, türkiye'nin nabzı programında canlı yayında.
  sabit fikirli olmasına veya her sözü kesmesine şaşırmıyorum, keşke sadece okuduğunu anlayabilse o da yeterli olurdu.
 • ali ihsan yavuz'gillerden. başka sözüm yok hakim bey.
 • an itibariyle habertürk'te 31 mart 2019 yerel seçimlerinde, büyükçekmece'de ak parti'nin yaptığı itirazı savunan ak parti milletvekili. savunmak için çıktığı programda aslında -bilerek veya bilmeyerek- ak parti'nin kurmaya çalıştığı "seçim yenilensin" stratejisini fena çürütmüştür.

  uzun uzun sandık kurulu atamasındaki usülsüzlüğü anlattı, bu entry yazılırken hala daha anlatıyor. fakat sandık kurulu başkanı atamasında bulduğunu iddia ettiği usülsüzlüklerin seçim sonucunu nasıl etkileyeceği konusunda tek bir argüman sunamadı. "atama usülsüz yapılmışsa, başkan tabii ki bilerek oy sayısını ak parti aleyhine yanlış girmiştir" diyebildi sadece. yani iddiasına göre eğer oy hatası hangi parti aleyhine yanlış girilmiş olursa olsun, büyükçekmece dışında ise düzeltilmesi gereken bir maddi hata; büyükçekmece'de ise kesinlikle sandık başkanının kasıtlı eylemi.

  yahu nagihan alçı bile madem başkan böyle bir şey yaptı, sizin müşahidiniz neredeydi diye sordu. fakat kayda değer bir cevap yok.

  son olarak ekleyelim, usülsüz atama var ise tabii ki hukuki süreç işletilir sorumlular ceza alması gerekiyor ise alır. fakat ysk'ya bu usülsüzlük sonuca şu şekilde etki etmiştir diye kanıt/gerekçe sunamazsanız ysk buradan seçim iptali kararı çıkartmaz.(yanlış biliyor isem, düzeltiniz lütfen).

  anlıyoruz ki, ak parti'nin elinde pek bir şey yok.