1. hayatımda gördüğüm en sanatsal el yazısı. şuradan görüleceği üzere altına türkçe tercümesi bile eklenmiş. reis-i cumhur resmen sindarin, gürcüce, hintçe karışımı yeni bir alfabe ortaya çıkarmış. hayır başka biri sonradan yazıyorsa abdullah gül kendisi yazarken ne yazıyor o deftere? ilginç...

bu da bonus. bu biraz daha iyi.

edit: ölen linkler düzeltildi.
  2. kensine ait olmadigini dusundugum, okumasi zor bir el yazisidir. yazmasini siz dusunun artik.

kendisine ait degildir diye dusunuyorum cunku abdullah gul'e ait birkac farkli yazi actiginizda farkli el yazilari ile karsilasiyorsunuz. tabi ki bu mantiga gore bu el yazisi gul'e de ait olabilir ama yazmak icin temizinden 15 dakika gerekir ki toren esnasinda sanmiyorum o kadar ugrassin. *
    ayrica ayni durum recep tayyip erdogan'in yazilarinda da mevcut.
  3. goze hitap eder.

-dostum el yazisi demissin ama bu bildigin japonca!
  4. kendi ismininin doğru yazılışının absz44ab azip olduğunu öğrenmemize vesile olmuş yazı..
  5. abdullah gül'ün elf olduğuna delalet eder. e arwen de elfti. demek ki abdullah gül=arwen. huzur buldum.
  6. olsa olsa isildur'a saygı defterine yazılmış yazıdır.
  7. yazı tipinin kişiliği ifade ettiğini kabul edersek yöneticilerimizin çoklu kişilik bozukluğuna sahip olduğunu söyleyebiliriz. yazı tipleriyle beraber imzalar da değişiyor sanki

abdullah gül'ün el yazısı hakkında bilgi verin