şükela:  tümü | bugün soru sor
  • anadolu üniversitesinden kalkıp gidip kendisinin iktisadi doktrinler tarihi dersine girdiğim, sert dilli , hepimizin irrasyonel olduğunu iddaa ederek adam smith e meydan okuyan ,iyi hoca ,güzel insan.
  • kalem koleksiyoneridir. zamanında iktisatın sözelinde iyi, matematiğinde zayıftı (çalışkan insandı, muhakkak matematiği halletmiştir.). dersleri zevkli geçerdi.
  • osmangazi üniversitesinin belki de en kaliteli hocasıdır. *dersleri kaç saat sürerse sürsün enerjisini kaybetmeden , öğrencisini sıkmadan, güncel örneklerle dersini verir. genç yaşta aldığı profesorlugun hakkını da verir. örnek bir bilim insanı ve entellektüeldir. keşke kendine yakışan öğrencilerin olduğu bir okulda *** bulunsaydı da emekleri bir işe yarasaydı zira dersini alan insanlar gereksiz sürüsüdür.
  • genç yaşta profesör olmuş ve bunu sonuna kadar hak etmiş,tam anlamıyla entelektüel bir osmangazi üniversitesi hocasıdır. insana üniversitede okuduğunu hatırlatan ender hocalardandır. her dersinde muhakkak yeni bir şeyler öğrenirsiniz kendisinden. öğrencilerini sever ve onlarında kendisini sevdiğini bilir. her dersinde çok zeki ve bilgili olduğunu gösterir fakat bununla daha kariyerinin başında olan öğrencilerini asla ezmez. hatta her yeni bir bilgi verdiğinde cümlesine ''biliyorsunuz ki..'' diye başlar. her öğrencinin hayalini kurduğu,keşke derse girsek de hiç sıkılmadan çıksak dediği örnek bilim insanıdır. 3-5 satırla anlatılamaz kendisi..
  • "fransız ihtilaine çevireceğiz" diyerek sözleri masumlaştırılmıştır.
    cümlesinin devamında ""varsa delikanlı bir fetöcü budan sonra iftira etmeye devam etsin. alnı çatından vurmazsam şefersizim" demiştir.

    akademi, bilim, barış ???? ha bu diyenlerle vatan haini, bölücü diye khk ile atmışlardı.