şükela:  tümü | bugün
  • bunlara oy verip sırrı abeeee öeheheheheh diye peşinde gezen, üstüne atatürk'ün adını ağzına almaya cüret eden çakma atatürkçü dalyaraklar düşünsün.

biz kimin ne olduğunu en başından beri biliyorduk.
  • eyp yapıp askerler geçerken patlatan ne kadar teröristse hdpliler de o kadar teröristtir. üzerine bomba bağlayıp ankara'da kalabalığım içinde patlatan ne kadar masumsa hdpye oy veren seçmen de o kadar masumdur. katil orospu çocukları. katiller sürüsüyle ve terörist yabanilerle beraber yaşamak zorunda kalıyoruz, sayıları hdpnin aldığı oy neyse o.
  • demirtas hapiste iken bu adam niye disarida ??.

asil sorulmasi gereken soru bu!!.

pek tabii "acilim"diye de ipucu da eklemek lazim.
  • haberde yazan:
    "biz bu ülkede akan kanın durmasını istiyoruz. sayın abdullah öcalan barış içinde yaşamak için çaba harcadı ama bu iktidar bu çabayı ortadan kaldırdı."

kısmına kadar belki o kadar da haince açıklamalar yoktur, biraz daha sabır edip okuyabilirim, bu da bir fikirdir vs vs... diyerek kendimi tutup okudum.
    ancak buraya kadar dayanabildim.
    bu iktidar, her ne kadar çok yanlış yaptığını düşünsem de, sizinle masaya oturdu. sizin terör örgütü üyelerinizi ankara'ya davet etti, paçavranızı göndere çekti. önder dediğiniz insana krallara layık hapishane kurdu.
    ve neye rağmen yaptı biliyor musunuz? yıllarca terörist eylemler yaptınız. kan akıttınız. neyse, detaylandırmak istemiyorum. çözüm süreci adı altında barış olanağı verdi size iktidar. siz gittiniz yapılandınız , silahlandınız, şehirlerde kadrolar oluşturdunuz ve şimdi gelmiş ' barış çabalarımıza rağmen' hede hödö...

seeektör git onun bunun çocuğu.

eşit: imla
  • sözlük sahiplerinin kankisi tarafından yapılan açıklama.
  • acilen başlığın değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.
    bazılarının ısıtıp ısıtıp tekrar listeye alacakları, buram buram propaganda kokan başlık.
    zor zamanlardan geçiyoruz, dikkatli olmalıyız.
    tanım: lanetli bir kisinin lanetli açıklaması.
    edit: imla
  • valla başbakan yardımcısı ak partili hayati yazıcı ya göre "abdullah öcalan" kürtlerin lideridir.
    yani önder ak partililere göre kürtlerin liderini selamlamış. ak partililer terbiyesizlik yapıp itiraz etmesinler.
  • şafak pavey de orada mı?