şükela:  tümü | bugün
  • bi'de playstation bağlasın tamamdır amk. ya nasıl iş bu arkadaş? bok atıp durduğumuz yabancılar bile teröristlerini bulduğu yerde öldürüyor, kim vurduya getiriyor, "ya öldürmeyecektik de, olan oldu, haydi geçmiş ola" diyor; biz yıllardır ailelerin içini yakan, katleden bir insana "radyosu vardı, kesmedi, tv alalım dedik" mantığıyla hareket ediyoruz.
  • eskimiş mi önceki televizyonu diye düşündüm. hatırlıyorum ben ergenken apo'nun odasını gösteriyorlardı, benim odamdan daha dayalı döşeliydi. apo'nun hayat standartlarına hala ulaşabilmiş değilim kez hala tv yok odamda. gerçi izlemem tv ben ama. olsun ps3 alıp oynardım yani.

yarın bir gün bir açıklama gelebilir. "apo'nun ps2'si artık teknolojinin de gelişmesiyle çağının gerisinde kalmıştır. bunun gibi çağ dışı uygulamalara karşı olan güçlü türkiye olarak apo'nun odasına ps3 koymaya karar verdik. "
  • ultra slim olsun ki oda fazla daralmasın dediğim tavizdir. yoksa gösteriler molotoflar falan uğraş dur.

şaka bir yana keşke paçayı bir tek bunla kurtarabilsek.
  • hazır bağlamışken 3d smart tv filan bağlasınlar bari de,ailesi ziyarete geldiğinde taksınlar gözlükleri.açsınlar national geographic'i.dağları, mağaraları 3 boyutlu izleyip;eski günleri ansınlar.sarılıp ağlasınlar hüzünlenip.

ana haber bültenleri de hemen servis etsin görüntüleri."imralıda duygu dolu anlar" filan.normalleştirme çalışmalarına en büyük katkı işte...
  • herhalde kafası iyice bulansın, müzakerelerde falan fazla mantıklı konuşamasın diye yapılıyor bu. çünkü yayınlanan bir fotoğrafta hücresi silme kitap doluydu. o kadar kitap okuyan biri ile eğer gerçekten çok vizyonsuz veya zeka olarak sorunlu biri değilse ben müzakere etmek istemem. demek ki öcalanın zihnini uyuşturmak istiyor devlet. fox, kanald falan izlerse bir iki hafta zaten pamuk gibi olur. özellikle gündüz-öğlen kuşağı deli manyak. bugün ne giysem, su gibi. of. savaş ideoloji falan umurunuzda olmaz.
  • harika bir atılım. yanına karı da göndersinler, tam olsun.
  • "sis atmayacağı (bkz: sis atma oç) konusunda güvence veren öcalan'ın odasına içinde counter strike kurulu bir bilgisayar da konuldu" açıklamasına gebe bir haber. ne güzel iş ya.

hükümetin tipik taktiği işte, bir anda yapmaya cesaret edemediklerini böyle yavaş yavaş, normalleştire normalleştire yapmak.

iki ay sonra biri açıklar, " ne var canım telefon kasıyor mesene versene dedi, şimdi asi chocuq nickiyle çetleşiyor hükümetle" diye.
  • sadece samanyolu tv'nin yayınlanması durumunda kabul edilebilir. iki sır kapısı izlesin kendine gelsin. terör olaylarını gösteren şefkat tepe'yi de izlerse bu iş tamam. terör kesin biter.
  • abdullah öcalan'ı radyosunu alıp aptal kutusunun karşısına oturtma tekniğidir. insanları televizyon sayesinde koyun gibi yönlendirebildiğini gören hükümetin aptallaştır yönet taktiğini abdullah öcalan'a uygulamasıdır.