şükela:  tümü | bugün
  • bugün tesadüfen edebiyat ve yorum diye bir kitabına denk gelerek fark ettiğim yazar. t.s. eliot ile ilgili bir şeyler araştırırken adı geçen kitaba rast geldim. edebiyat ve felsefeye dair okumaları fena değil gibi görünüyor. ankaralı zannedersem.

adam meşhur olunca lüzum eden haşiye:

herif ağır sapık çıktı. ben de entryi girerken biraz kıllandıydım, niye bunu kimse bilmiyor falan diye. adamın ismi de sanki takma isim gibi. abdullah şevki diye yazar ismi mi kaldı oğlum? yok ahmet mithat efendi.
  • tanım: insan artığı pedofili bir yazar.

kimliğini aidiyetini siyasi görüşünü yaşını başını bilmiyorum sadece az önce zümrüt apartmanı diye bir kitabına denk geldim. kitapta roman karakteri bir çocuğa cinsel istismarda bulunuyor ve bunu cümleleriyle normalleştirip yaşadığı hazzı anlatıyor. bu hastalıklı yazarı herkes duysun ve herkes tanısın.

kitap kapağı

mesajlar üzerine edit: her ne kadar sosyal medyada çoğu sitede kitap sayfası paylaşılmış olsa da ben bu entry yazarken bu kadar büyük bir gündem olacağını öngöremedim ve sayfayı olduğu gibi paylaştım. bu sapıklığın yayılmasına entryim ile daha fazla sebep olmamak için siliyorum.
  • insanlığın böylelerinden arınması lazım acilen .
  • zümrüt apartmanı kitabında bir çocuğa yapılan cinsel istismarı ballandıra ballandıra anlatan yazar. "dişsiz ağzıyla" tabirini kullandığına göre çocuk bir yaşın altında. böyle bir iğrençliği nasıl bir kafayla yazdı merak ediyorum.

edit: yazar arkadaşların uyarısıyla taciz kelimesi cinsel istismarla değiştirildi.
  • itlaf edilmesi, zehirlenmesi, toplumdan soyutlanması gereken yazar. pedofili şerefsiz. kitabının derhal toplatılması gerekir.
  • bu sapık hakkında hemen suç duyurusunda bulunulmalı, o satırları okurken iğrendim. editör, yayınevi kitap diyemicem, bu çöpü basarken hiç mi utanmadı, iğrençsiniz. aramızda dolaşmasın bu pislik.
  • bu nasıl insan, bu nasıl iğrençlik. allah belanı versin. bir an önce cezalandırılması gerekiyor bu iğrenç insan artığının
  • kitabını s......n yazarı... senin edebini de... edebiyatını da... edipliğini de...

safkan orman çocuğu...
  • midem bulanmadan sadece birkaç satır okuyabildiğim yazar.
  • https://twitter.com/…dam/status/1133274239535079424

la olm bu nasıl yazar, nasıl yayınevi, bir kişi okumaz mı kitabı önden?
    kanım dondu.

aynısının elif şafak versiyonu için: (bkz: elif şafak'ın kitabındaki pedofil fantezisi)