şükela:  tümü | bugün
 • 10-15 yıl öncesine kadar kadirli de kardeşleriyle birlikte küçük çapta tefecilik yapmak, adam dövmek gibi işlerle uğraşan bir mahalle kabadayısı iken, eski emniyetçi, kabadayı ve otopark işletmecisi savaş dincer ile hasım olunca tasını tarağını toplayıp kadirli den istanbul a göçen, orada da ibrahim tatlıses i vuran ve ismini kadirli dışında da duyuran mafya babası.
 • eğer o yaptıysa ya da azmettirdiyse 1998 yılında arena'ya yaptığı açıklamada bugünlerin sinyalini vermiş zaten.

  - peki bu kan davası ne zaman bitecek ?
  + valla bitmeyecek, ta ki onun da kanı akana kadar, bizzat kendisinin..

  - ibrahim tatlıses'i öldürecek misiniz ?
  +orası allah'a kalmış, kanı akacak, ama ölür mü yaralanır mı onu biz bilemeyiz.

  vay arkadaş ya. harbi dağ başında yaşıyormuşuz.

  edit; amk ben ne yazmışım? bu adam kim? bu kadar detaylı bilgiye nereden sahibim ben ashsjsjks
 • televizyon ekranlarında açık açık ibrahim tatlıses için kanı akacak diyebilecek kadar yürekli biri. gerçi daha ortada suçlu olduğunu gösteren bir mahkeme kararı olmadığı için bu son saldırıyı gerçekleştirdiğini söylemekte suçtur.
  ama ortada bir gerçek var kardeşim.. hem de bunun için mahkeme kararına gerek yok. şu ana kadar ibrahim tatlıses için ortaya atılan iddalar ,siyasilerin demeçleri, şehrin göbeğinde kalaşnikofla saldırı düzenlemeler, medyanın tavrı, sözlüğün tavrı. dağ başında pislik içinde yaşıyoruz. bildiğiniz dağ başı lan.
 • başkalarının sırtından geçinmeyi meslek edinmiş biri. insan canına kıymayı marifet sanan imansızın bir diğer teki.

  mafyaymış hıhhh! eşofman mafyası...http://i.milliyet.com.tr/…i-gozaltinda-1209378.jpeg

  *ne çok katil sevici varmış yahu sözlükte. bu kadarını beklemiyordum. bi doktora görünseniz. akıl sağlığınız yerinde mi kontrol ettirseniz. ha kuzum, iyi olmaz mı?
 • hayatını ibrahim tatlıses'i öldürmeye adamış birisi.

  (bkz: coyote)
 • (bkz: hasan bora)
 • mastar soyadlı tek “baba”. her duyuşta insanda bir belirsizlik duygusuna yol açıyor soyadı. hani, “uçtu”, “uçmuş”, “uçan” olsa daha net olurdu her şey sanki. kısfmet.
 • havada durmuş, şahitleri var.
 • ''su uyur düşman uyumaz'' sözündeki ''düşmana'' örnek verilebilecek kişi.
  ayrıca artık urfa'ya gidip adana kebap istemek göt ister.
  *
 • katil-mafya sevicilik gibi olmasın işim olmaz, yesinler birbirlerini ama konuşmasında şu satırlar önemli, ayrıca hazırcevaplığı takdire şayan;

  -siz orada koruma amacıyla mı bulunuyordunuz?
  +biz koruma amacıyla orada olsak içeri nasıl girecekler, kapıda ölürlerdi.

  ayrıca eğer anlattıkları doğruysa ve ben doğru anladıysam adam bir ramazan günü arkadaşının mekanında oturuyormuş, saldırıya uğramış ve olaylar başlamış. iki taraf için de talihsiz olmuş. ibo sağlam bir hasım kazanmış, adanalı apo durup dururken vurulmuş, kan davası içinde bulmuş kendini. şayet son vukuat abdullah uçmak'ın marifeti ise ibo'nun daha talihsiz olduğu ortada. tabi günler sonra cevap gelir mi ne olur bilemiyoruz.