şükela:  tümü | bugün
 • universiteden tanırım, muhabbeti güzel, kişilikli ve hakikaten komik bir adamdır. ideolojilerimiz ve politik görüşlerimiz tamamen zıt olmasına rağmen oturur gerginleşmeden muhabbetimizi yapardık. malesef son okuduğum ''kürtaj'' konulu yazısında beni büyük hayal kırıklığına uğrattı. henüz kendisi de karar verememiş bu konudaki fikirlerine, ya da fikirlerini neye dayandıracağına. köşe yazarlığı yaşlanmadan olmaz, umarım başarılı olur kendisi.
 • milat gazetesinde güzel yazılara imza atıyor.
  hemen hemen aynı düşüncelere, fikirlere sahibiz. aynı dertlere kahırlanıyor, aynı güzellikler seviniyoruz.
  kalemi her daim güçlü ve haklı olsun.

  http://www.milatgazetesi.com/…ki/34938#.uhz8rg9mlnu
 • 'belgeler füruattır,üslup asla' isimli bugünkü yazısında hilafet döneminin tüm fitnecilerini anlatmış,kendi ihaleci ve rantçı grubunu ve de akp tarafını hilafet ve sahabe yerinde olduğunu ima etmiş,ve diğer tarafların da fitneciler ve kafirler olduğunu çok ucuz bir yöntemle anlatmaya yeltenmiş yazarcıktır.oysa sahabeler dönemini anlatarak vurguladığı o fitnecilerin muhteşem bir şekilde akp'de ve çalıştığı gazetede olduğunu bilmeden teyit etmiş yazardır da.
  bu aralar dinci gazetelere bakıyorum hepsinin, eski islam kitaplarını karıştırıp peygamber döneminden hikayeler bulup;''ohh bu çok güzelmiş hemen yazayım ve bu hikayelerdeki islama ihanet eden kötü adamların düştüğü rezil durumu düşmanlarıma benzeteyim'' şeklinde din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni kıvamına geldiklerini görüyorum.genelde verdikleri sahabe dönemi veya 4 halife dönemi örnek menkıbelerin veya rivayetlerin hepsinde kendilerini iyi tarafa, düşmanlarını da kötü tarafa koyarak haşaaa kendilerine allah muamelesi yaptıklarının farkındalar mı acaba? kim seni hilafet makamına,kim seni sahabe makamına koydu da kendini o noktada görüyorsun ey genç cahil!zırvacı.
 • tanımam etmem ama öyle bir isim soyad kombinasyonu var ki, 7 sülalesi yokluk çekmez gibi.
 • http://yenisafak.com.tr/…lam-feyzullah-efendi/44362 gibi güzel bir yazı yazmış ama inşaallah tarih bu sefer tekerrür etmez.
 • rifat boynukalinin torunu imis kendisi. @twitankara 'nin verdigi bilgilere gore.
 • basbakanla dogrudan gorusebilen basbakan ne olmak istersin dediginde gazeteci deyip kendisine milatta yer acilan kisi.
 • deşifre olmuş über gazeteci. panik halindeki yancıları ile komiklik yapmaları da ayrıca izlenesi :))
 • bu adam başbakan sayesinde zerre haketmediği bir yerlerde sesini yükseltme sahibi olmuş. e başbakan neden bu adamı tutuyor, zira dedesine hürmeten. e dedesi de erbakan hoca ile bir devrin mücahidi. e bu mücahidler ne demiş, akp'ye oy veren cehennemliktir.

  harbiden hayat ne tuhaf, gemiler falan.