şükela:  tümü | bugün
  • universiteden tanırım, muhabbeti güzel, kişilikli ve hakikaten komik bir adamdır. ideolojilerimiz ve politik görüşlerimiz tamamen zıt olmasına rağmen oturur gerginleşmeden muhabbetimizi yapardık. malesef son okuduğum ''kürtaj'' konulu yazısında beni büyük hayal kırıklığına uğrattı. henüz kendisi de karar verememiş bu konudaki fikirlerine, ya da fikirlerini neye dayandıracağına. köşe yazarlığı yaşlanmadan olmaz, umarım başarılı olur kendisi.
  • milat gazetesinde güzel yazılara imza atıyor.
    hemen hemen aynı düşüncelere, fikirlere sahibiz. aynı dertlere kahırlanıyor, aynı güzellikler seviniyoruz.
    kalemi her daim güçlü ve haklı olsun.

http://www.milatgazetesi.com/…ki/34938#.uhz8rg9mlnu
  • 'belgeler füruattır,üslup asla' isimli bugünkü yazısında hilafet döneminin tüm fitnecilerini anlatmış,kendi ihaleci ve rantçı grubunu ve de akp tarafını hilafet ve sahabe yerinde olduğunu ima etmiş,ve diğer tarafların da fitneciler ve kafirler olduğunu çok ucuz bir yöntemle anlatmaya yeltenmiş yazarcıktır.oysa sahabeler dönemini anlatarak vurguladığı o fitnecilerin muhteşem bir şekilde akp'de ve çalıştığı gazetede olduğunu bilmeden teyit etmiş yazardır da.
    bu aralar dinci gazetelere bakıyorum hepsinin, eski islam kitaplarını karıştırıp peygamber döneminden hikayeler bulup;''ohh bu çok güzelmiş hemen yazayım ve bu hikayelerdeki islama ihanet eden kötü adamların düştüğü rezil durumu düşmanlarıma benzeteyim'' şeklinde din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni kıvamına geldiklerini görüyorum.genelde verdikleri sahabe dönemi veya 4 halife dönemi örnek menkıbelerin veya rivayetlerin hepsinde kendilerini iyi tarafa, düşmanlarını da kötü tarafa koyarak haşaaa kendilerine allah muamelesi yaptıklarının farkındalar mı acaba? kim seni hilafet makamına,kim seni sahabe makamına koydu da kendini o noktada görüyorsun ey genç cahil!zırvacı.
  • tanımam etmem ama öyle bir isim soyad kombinasyonu var ki, 7 sülalesi yokluk çekmez gibi.
  • rifat boynukalinin torunu imis kendisi. @twitankara 'nin verdigi bilgilere gore.
  • basbakanla dogrudan gorusebilen basbakan ne olmak istersin dediginde gazeteci deyip kendisine milatta yer acilan kisi.
  • yeni şafak gazetesi yazarı, üniversite yıllarında tanıdığım, neşeli, keyifli ve sıcak bir arkadaştır. politik bir muhabbetimiz olmadığından yıllar sonra milat ve yeni şafak gibi gazetelerde yazdığını gördüğümde şaşırmıştım. sanki oralarda yazıyorsan tatlış bir insan olamazmışsın gibi. bence o hariç yine de pek değiller ama... politik olarak çok başka çemberlerin içindeyiz, ben feministim, deistim ve özgürlükçü demokratım* ama politic-free olarak çok yakından tanımasam da bende hep iyi hisler uyandırmış biridir. evlenmiş de sanırım. mutluluklar dilerim kendisine.

edit:

genç olmanın en güzel tarafı nedir biliyor musunuz? suçu hep başkalarına atabilirsiniz. bize böylesine berbat bir dünya bıraktıkları için, gözlerini hırs bürümüş, sevgisiz, duyarsız ve sinirli oldukları için büyüklerinize kızabilirsiniz. gençler olarak artık daha iyisini yapacağınızı, duyarlı, sevgi dolu, hevesli ve umutlu olduğunuzu iddia edebilirsiniz.

benim tanıdığım abdurrahim 19 yaşında, yün ceketiyle kantinde oturan, hoş sohbet bir adamdı. meclise girdiğini duyduğumda sevinmiştim. evet asla ve asla desteklemeyeceğim bir ideolojidendi ama gençti işte. ve biz gençler
    asla büyüklerimiz gibi değildik. daha akıllı, daha sevecen, daha hoşgörülü ve daha uzlaşmacıydık. büyüyünce onlar gibi olmayacaktık. bu sefer biz onlara öğretecektik.

milletvekili olduğunu öğrendiğimde onu tebrik etmiş ve başarılar dilemiştim. o da aman ha bozulursam uyarın demişti. ben dün televizyondaki adamı gördüğümde yün ceketli, güleryüzlü o delikanlıyı hatırlayamadım sevgili abdurrahim... sivas katliamının o barbarlarını gördüm manasız nefreti, sınırsız öfkesi ve tükenmez hırsıyla. böylece artık biz de büyüdük ve kirlendi dünya. yazık oldu.
  • yarın itibariyle ak parti gençlik kolları genel başkanıdır.
  • çok yakışıklı.