şükela:  tümü | bugün
 • universiteden tanırım, muhabbeti güzel, kişilikli ve hakikaten komik bir adamdır. ideolojilerimiz ve politik görüşlerimiz tamamen zıt olmasına rağmen oturur gerginleşmeden muhabbetimizi yapardık. malesef son okuduğum ''kürtaj'' konulu yazısında beni büyük hayal kırıklığına uğrattı. henüz kendisi de karar verememiş bu konudaki fikirlerine, ya da fikirlerini neye dayandıracağına. köşe yazarlığı yaşlanmadan olmaz, umarım başarılı olur kendisi.
 • tanımam etmem ama öyle bir isim soyad kombinasyonu var ki, 7 sülalesi yokluk çekmez gibi.
 • milli nizam partisi'nin kurucuları arasında yer alan ve rahmetli necmettin erbakan'ı siyaseten yükselten adamların başında gelen rıfat boynukalın'ın torunu olup hem ak parti içinde etkin bir kimliğe sahiptir hem de başbakan nezdinde sözüne değer verilen genç bir gazetecidir.
 • yeni şafak gazetesi yazarı, üniversite yıllarında tanıdığım, neşeli, keyifli ve sıcak bir arkadaştır. politik bir muhabbetimiz olmadığından yıllar sonra milat ve yeni şafak gibi gazetelerde yazdığını gördüğümde şaşırmıştım. sanki oralarda yazıyorsan tatlış bir insan olamazmışsın gibi. bence o hariç yine de pek değiller ama... politik olarak çok başka çemberlerin içindeyiz, ben feministim, deistim ve özgürlükçü demokratım* ama politic-free olarak çok yakından tanımasam da bende hep iyi hisler uyandırmış biridir. evlenmiş de sanırım. mutluluklar dilerim kendisine.

  edit:

  genç olmanın en güzel tarafı nedir biliyor musunuz? suçu hep başkalarına atabilirsiniz. bize böylesine berbat bir dünya bıraktıkları için, gözlerini hırs bürümüş, sevgisiz, duyarsız ve sinirli oldukları için büyüklerinize kızabilirsiniz. gençler olarak artık daha iyisini yapacağınızı, duyarlı, sevgi dolu, hevesli ve umutlu olduğunuzu iddia edebilirsiniz.

  benim tanıdığım abdurrahim 19 yaşında, yün ceketiyle kantinde oturan, hoş sohbet bir adamdı. meclise girdiğini duyduğumda sevinmiştim. evet asla ve asla desteklemeyeceğim bir ideolojidendi ama gençti işte. ve biz gençler
  asla büyüklerimiz gibi değildik. daha akıllı, daha sevecen, daha hoşgörülü ve daha uzlaşmacıydık. büyüyünce onlar gibi olmayacaktık. bu sefer biz onlara öğretecektik.

  milletvekili olduğunu öğrendiğimde onu tebrik etmiş ve başarılar dilemiştim. o da aman ha bozulursam uyarın demişti. ben dün televizyondaki adamı gördüğümde yün ceketli, güleryüzlü o delikanlıyı hatırlayamadım sevgili abdurrahim... sivas katliamının o barbarlarını gördüm manasız nefreti, sınırsız öfkesi ve tükenmez hırsıyla. böylece artık biz de büyüdük ve kirlendi dünya. yazık oldu.
 • yarın itibariyle ak parti gençlik kolları genel başkanıdır.
 • çok yakışıklı.
 • fütursuzca yakışıklı akp milletvekili. youtube'dan videolarını izliyorum gayet de güzel konuşuyor ses tonu da çok etkileyici <3 allah sahibine bağışlasın.

  edit: kız allah sahibine bağışlamış zaten. evliymiş.
  (bkz: bu da heteroseksüel çıktı)
  (bkz: neden bütün yakışıklı erkekler heteroseksüel olur ya öf)
 • şu anda hürriyet binası önünde akp'lileri kışkırtmaktadır.

  cemaati ve doğan grubunu terörist ilan etti.

  "1 kasım'da sandıktan ne çıkarsa çıksın seni başkan yaptıracağız" diye tekrarlamakta an itibariyle.
 • ak-it

hesabın var mı? giriş yap