şükela:  tümü | bugün
 • bugün dolapdere'de bir dövizde ismini gördüm. mhp istanbul il başkanıymış.
  istanbul'da mhp 1.parti olursa atılan tezahüratı duyabiliyor musunuz şimdiden?

  he?
  (ara: a* başkan)
 • 25. dönem mhp tokat milletvekilidir. aynı zamanda genel başkan baş danışmanıdır.
 • mhp istanbul eski il başkanı
  mhp tokat eski milletvekili
  24 haziran 2018 genel seçimleri mhp antalya milletvekili adayı 1. sıra

  :)

  mhp'nin tarkan akıllı gibi antalya camiasında tanınan, sevilen bir adamı 3. sıraya atıp bu arkadaşı ithal şekilde 1. sıraya atması iyi parti'ye çalışır.

  kalan az miktardaki mhp'liyi de bu "ithal aday" hamlesi uzaklaştırır.

  teşekkürler mehmet bahçeli :)
 • mhp'nin 24 haziran seçimleri için antalya'dan 1. sıra mv adayıdır.

  şaka gibi ama belli ki antalyalıları hiç tanımıyor mhp. daha önce üst üste aynı partiyi birinci yapmayan bir ile, istanbul'da mhp oylarını yere çakmış birini getirip aday gösteriyorlar.

  yahu antalya'nın dinamiği farklıdır. köylerde ya da konyaaltının bir kesiminde yaşayan %20 dışında herkes her partiye oy verebilir. %20 dışındaki kısım gözü kapalı mhp'ye de oy verir ama bu gibi ne idiği belirsiz adaylarla değil.

  mhp en büyük kalelerinden birine, antalya'ya bu şekilde veda etmiş oldu. akp'den mhp'ye kayacak oylar dışında, eski 1/4'lük kitle komple iyi parti'ye gidecek. bu durumda %10 bile mümkün olmayabilir mhp için. bu durumda iyi parti'nin en yüksek oy alacağı illerden de biri olacak antalya.

  not = cb seçimlerinde ise ince çok önde. chp içinde tek bir itiraz dahi yok zaten. herkes ince için harıl harıl uğraşmaya hazır; akdenizli iyi parti seçmeni de 2. turda ince'ye yine gönül rahatlığıyla oy verir.
 • antalya sıcağının altında ve ramazan koşullarında gece gündüz demeden, her gün durmaksızın çalışmış ve yerel gazetelerde de aynı şekilde "başkan boş durmuyor" manşetleri ile sürekli ilgi konusu olup haberleri çıkan mhp antalya 1. sıra milletvekili adayıdır.

  hem bir ziraat mühendisi hem de yılların sanayicisi olmasının vermiş olduğu avantaj ile, türkiye'nin meyve ve sebze denilince vazgeçilmezi olan antalya'ya yapmış olduğu ve daha da yapacağı yatırımlar ile de geleceğe dair ümit vermektedir.