şükela:  tümü | bugün
  • programının adı "fıkra zamanı"dır.
  • daha videonun başında 'ben oruç tutuyorum, kimse bir şey yiyip içmeyecek, saygı gösterecek' diyen adam.
    http://www.youtube.com/…s_zwoudd_u&feature=youtu.be

birde videonun adı 'adam görün'.

(bkz: beyler izlemeyin)
  • komik bir adam.
    oruç tutmayana saygı duyuyorum diyip, önünde bir şey yiyip içilmemesini istemekte.
    herhalde saygıdan kastı, oruç tutmayanların ağzını burnunu kırmamak.
  • ramazanda sokakta kahve sigara içen adam, ona saygısızlık ediyormuş. ama ingiliz saygısızlık etmiyormuş, ingiliz dikkat ediyormuş. sanırım oruç kafasıyla söylemiş, içen içer, seni etkiliyorsa bakma o tarafa, sen kimsin, milletin yediğine içtiğine karışıyorsun. sadece taksim değil, heryerde sokakta gezen çiftler, öpüşebilir normaldir, sen gene buna karışamazsın abdurrahmancım, o da seni alakadar eden bir konu değildir. kısacası, biri kendi halindeyken, sana sözlü tacizde bulunmuyorken, seni ittirip kaktırmıyorken, sana fiziksel şiddet uygulamıyorken, kendi kafana göre ahlak ve kanun uydurma canım. sözlükte, bunu destekleyen ahlak timsallerine de aynısını söylüyorum, soğuk su için iyi gelir. geri kalanını dinlemedim, 15 dakikamı ayıramam böyle zırvalara.
  • yiyosa meydana insin dediğimdir.şivesi de 2 dkda normale döndü nasıl iş o la.

not: evinde milyonlar dişlerini sıkarak bekliyomuş.tasmanızı biz mi çözelim amk.
  • laz olduğu için rte'yi destekleyen, şiveli ağzı ile türklere akıl veren, enteresan şahsiyet.

(bkz: #34056115)
  • sadece 30 saniye izlediğim kişi.

ama siz izlemeyin. bakın o kadar sürede ne dediğini yazayım: "ramazan ayında oruç tutmayanlara saygı gösterdiğim kadar benim orucuma da saygı istiyorum. gelip benim işime giderken caddenin ortasında kahve içiyor. sigara içmeyeceksin, terbiyesizlik yapmayacaksın. bak ben senin oruç tutmayışına saygı gösteriyorum. tutmayabilirsin. allahım ıslah etsin. allah senin de kalbine o hidayeti versin diyorum içimden"

saygı duyuşa gel, ıslah etsin falan. sigara dumanını herifin suratına üflüyorlar sanki. cadde ortasında kahve içen (bak cadde ortasında diyorum, karşılıklı oturup muhabbet ettiği adam gözünün içine baka bak kahve içmiyor) birini görünce oruç tutması zorlaşacak kadar da iradesiz bir kişilik. de get, o zaman uykuya tuttur orucu.

böyle bir adamın gezi parkı hakkında az çok ne diyeceğini de biliyorum ama 15 dakika boyunca bu kafaya dayanılmaz. biri özet geçerse bir göz atarım.
  • görmediği hadiseler hakkında ahkam kesem bir insan.
  • provokatör, imam hatip mezunu "genel yayın yönetmeni"ymiş kendisi. bu videoda da halkı kin ve nefrete teşvik etme suçu işliyor açıkça.

kusmuk

edit:pardon.imla.