şükela:  tümü | bugün
  • gizlice yaparsak kimse bizden şüphelenmez bence. hem bombanın ucuna taramalı bağlarsak daha etkili bir sonuca ulaşabiliriz. ama gizli olduğu için tam bi karara varılıp başlığın silinmesi gerekmekte.
  • bir bomba kaç dolar amk
  • abdyi değil beyaz sarayı bombalayacaksın
  • yaparsa kimyon reyiz yapar. doları da düşürür haliyle.
  • konyalı bilimadamlarının yaptığı uzay mekiği ile mümkün. hemen vuralım, altına üstüne bonba gibi bişey atalım
  • sen bunu gizli yapamazsın ama yıllardır uçan daire, uzay araçlarını filmlerinde kullanan holywood varsayki bir amerikan projesi eseri olsun ve gizli bir üstte bu araçları yapsınlar. bugün istanbul'a yuvarlak daireli uçan cisimler, lazer ile saldırsa bunu amerika mı yaptı dersin? uzaylılar mı.. yaa büyük resimi gördünüzmü *
  • .
  • cıa
    bunu beğendi
  • gta 5 oyununda bir hava yolu şirketi satın almıştım. ışte baktım benim şirketin değeri düşüyor, rakip firmanın yükseliyor. baktım olacak gibi değil, rakip firmanın bir uçağını pat diye patlattım, borsa şokta rakibin değeri biraz düşüp, benim arttı. sonra pat bir uçağı daha patlatım, bunlar bi afalladı, ulan ne oluyor derken pat bir tane daha, hemen ardından pat bir iki tane daha patlattım. ha sonra o şirket battı, bir kaç insan öldü ama ben en üst seviyeye çıktım.

bu da ona benzedi, yine de önce çat diye bir kaç milyar piyasaya sürme fikrine daha çok güveniyorum. bonba tabi sivil insan da ölebilir, gariban halka karışmamalı...
  • keşke hepimize dm atsaydın. şimdi herkes öğrendi. yapamayız.