*

• a haberin gotunden sallama bir başka haberi.
  • yeter artık ya süper güç olma yolunda ilerliyoruz abi.. kabul etseniz de etmeseniz de.

tl için tabi korkar amerika, bor çıkartmaya başlıcaz. hedef 2023.

parmaklarım kanadı.
  • net olarak ciddi ciddi milletin aklini asagilan kanalin haberidir!

sadece california eyaleti bile tum turkiye’nin dunyadaki degerinden(gsmh/gsyh/katma deger) fazla iken kim sallar tl’yi abd’de ?!

edit: california degil, sadece los angeles dahi turkiye ekonomisinden buyukmus!
  • sağda dolar kurunu göstermeseler eyiymiş.
  • erdoğan sonrası a haber yöneticilerinin halkı geri zekalı yerine koymaktan yargılanması lazım
  • millet doları takibe almış.4,5 a düşünce yüklenecek.onu kastetmişlerdir.
  • bu makaleleri kimin yazdığını gerçekten merak ediyorum. ayrıca bunu sunan ve okuyanların da nasıl midelerinin bulanmadığını da merak ediyorum. para değil mi. aynen.

sallama haber.
  • boş, amaçsız haber değil. akp dışındaki kitle için "gerizekalıca, aptallık belirtisi" olan bu haberler kendi çevrelerinde maalesef ki karşılık buluyor.

bu tarz haberlerin neden yapıldığını daha net anlayabilmek için konda'nın akp seçmeni raporu başlığına göz atmak yeterli sanırım.
  • "son 3 günde türk lirası hızlı bir şekilde değer kazandı" ibaresiyle beni benden almış haberdir. evet dolar 4.70 ten 4.60 a düşmüş. amariga gudursun.
hesabın var mı? giriş yap