şükela:  tümü | bugün
 • olmayan akıllarda bir soru.

  abd ile savaş halinde bir erdoğan düşüncesi, gerizekalılığa delalettir.

  niye? lan kozmik odayı ben mi açtım? dışa bağımlılığı ben mi arttırdım? adamlar bi fişfikledi diye ben mi komşuma düşman oldum? abd ve abd destekli bil cümle cemaat ve türlü yapılanmalarla ben mi içli dışlı oldum?

  saymaktan sıkıldım ya. morali bozuluyor insanın.

  aklın varsa da şerefin yok itoğlu it seni. anca kirlet dur ortalığı. az kaldı.
 • ortada abd ile bir savaş değil de beşeri tarihin en büyük yolsuzluğu sebebiyle fakir halkın hakkı olan milyarlarca doların hani o alnı secdeden kalkmayan dinciler tarafından şeytanın aklına gelecek hileler ile iç edilmesi olduğundandır.
 • çünkü erdoğan ortada dönen milyon eurolardan sana da ateşlemiştir.
  yoksa enayi misin milyonları cukkalayanları bedavaya destekleyesin?
  1 milyon euro karşılığı abd-erdoğan savaşında erdoğanı destekleyebilirim.
  iban numaramı isterseniz bulursunuz, öptm kib bye.
 • çünkü amerika bize demokrasi getirecek tamam mıaa?

  rte'yi indirecekler, demokrasimiz güçlenecek. pelinsu da böyle düşünüyor.

  ekşici berkecan'ın günlüğü, sayfa 47
 • amoroka bozo domokroso gotorocok tomom moooo ?

  he amk pelinsu, berkecan böyle düşünüyor. sikik politikalar ile bu hale getir ülkeyi sonra niye böyle oldu denildiğinde vatan haini yaftala ne ala memleket amk.
 • abd ile olan savaşında türkiye cumhuriyeti'ni desteklemeyen türkiye cumhuriyeti vatandaşının amına koyayım... tamam mı? biz manda'yı reddedeli 100 sene oldu esteban! ya sen?

  sorunun şekli bile neden desteklemeyeceğinizin cevabını veriyor zaten! savaşan türkiye cumhuriyeti değil erdoğan! bunların kafalara göre böyle yani. bu gün twitter'da eleman reza'nın ifadelerini şu şekilde yorumlamış(kelimesi kelimesine): "ne yani rüşvet almış, zimmetine paramı geçirmiş, senin vergilerini mi hortumlamış"! yani arkadaş sen, ben ne anlatırsak anlatalım bazı şeyler hiç değişmeyecek.

  düşünsene senin hayalini bile kuramayacağın bir servete özellikle de iktidar gücünü eline geçirdikten sonra katlanarak artan bir şekilde kavuşan bir aile, çevre var gözünün önünde. bahsi geçen paralar gerçekten akıl almaz seviyede. bu ailenin babası her şeye karar veriyor. senin kaç çocuk yapacağına, bu çocukların hangi okula gideceğine, arabanın camına film taktırıp taktıramayacağına bile! sen buna itiraz ediyorsun, yanlış diyorsun. ya fetöcüsün, ya vatan haini, ya devlet düşmanı!

  sizin aklınıza gelen soruları sikeyim!

  not: küfürlü dil için kusura bakmayın. can yücel'in dizelerini hatırlatırım size...
 • engelleyin geçin düşünmeyin bile bu salağı