• çok uygun fiyatlara, kullanılmış ingilizce kitaplar bulabileceğiniz muhteşem site. iki kez kitap aldım bu siteden, hem çok ucuza geldi, hem ürünler kısa sürede elime ulaştı, hem de aldığım kitaplar ikinci el olmasına rağmen üzerlerinde tek bir çizik veya kırışıklık bile yoktu, aynı kitabı mağazada görsem kesinlikle kullanılmış olduğuna ihtimal vermem yani.
  • çok ucuza (1 dolar gibi) kullanılmış kitaplar satılan dünyanın dört bir yanına gönderi yapılan sitedir. müteşekkiriz kendisine. dünyanın dört bir yanından binlerce kitapevi kayıtlı bu sisteme. aramaları kitapevlerinin envanterlerinde yapıyorsunuz. özellikle eski basım, kullanılmış kitapları 1 dolardan başlayan fiyatlarla almak mümkün.kullanın kullandırın.
  • ikinci el kitaplari amazon'dan daha ucuza bulabiliyorsunuz burada. bir de secenekler daha genis, out of print kitaplara daha rahat ulasilabiliyor amazon'a gore.
  • özellikle, thebookdepository vesilesiyle türkiye'ye ücretsiz kargoyla kitap yolladıkları için müteşekkir olduğum site. mesela üstünde fiyatı 12 pound basılı, sıfır ada or ardor'ı tam 8 pound'a kargo ücreti ödemeden aldım. robinson crusoe'ya sadece huzurlu ortamı için giderim galiba artık. bir de genç bir kız var belki onun için bilmiyorum.
    amerikadan da ciltli miltli hayvani bob dylan lyrics kitabını 12 dolar artı 9 dolar kargo ücreti ödedim ve, 10 günde elimdeydi, şimdi de cormac mccarthy'nin blood meridian'ını 12 dolara kapızladım, ama geleceğinden içim rahat olduğu için kafam rahat artık.
  • aradiginiz kitabin yazarinin comment yaptigi kitabi size aradiginiz kitap diye sunabilen sitedir kendisi.
  • yaklasik 1000 lira tutarindaki kitaplari bu siteden 200 liraya aldim. cok basarili bir site.
  • buradaki türkçe kitapların fiyatını ben anlayamıyorum.

yani nedir daha posta eklenmeden anormal farklı çıkıyor, sistemi ne açıdan çok farklı ki böye oluyor çözemiyorum.

remzi'de 20 lira olan kitap burada nasıl 60 dolar olur?

http://www.abebooks.com/…results?sts=t&tn=ciztanbul
  • bir ay kadar önce 2 kitap aldım. kitaplardan biri son teslim tarihinden iki hafta sonra geldi, biri hala gelmedi.
    durumu olduğu gibi anlattığımda ikisinin de parasını geri iade ettiler. bu kadar da güvenilir bir sitedir.
  • oldukça efsane bi oluşum. d&r'da 60 lira fiyat çekilen kitabı buradan shipping hariç 1 dolara, dahil olmak üzere 9.50 dolara satın alabildiğiniz, bi haftaya kapınıza kadar gelen, gelince sevinçten havalara uçurtan bir site. ha kitap kullanılmış, kütüphane etiketleri var üzerinde, ama 'okunabilir' durumda ve yıpranmış kitabı da her türlü tercih ederim sıfırına. varsın eski olsun, okunsun da.

o yüzden ısrarla tavsiye ediyorum.
  • sahane saticilari oldugu gibi, 31 mayista siparis ettigim kitabi neredeyse 1 ay sonra "ya biz bunu size sattik ama yokmus elimizde paranizi iade ediyoruz" diyebilen lacka saticilar da mevcuttur. lan dingil, stoga bakman 1 ay mi aldi? ben de inek gibi kitap bekliyorum haftalardir...
hesabın var mı? giriş yap