şükela:  tümü | bugün
 • bollywood'un son dönem jönlerinden; dünyalar güzeli aishwarya rai'ın kocası.

  hindistan'da büyük övgülerle karşılanan, hintli endüstri devi bir işadamının hayatından esinlenerek çekilen son filmi guru'nun açılış sahnesinin çekimleri için istanbul'u da ziyaret etmiş, o perdede dans edip şarkı söylerken bana "aaah ah istanbul, boğaz.." diye iç geçirmek düşmüştür.
 • ilk bakista babasinin karizmasindan yoksun gorunse de, babasinin ayni yaslardaki halini goz onune getirdigimizde kendine gore bir durusu olan oyuncu. aishwarya'nin yanina yakistiramiyorduk basta, seyrettikce icimiz isiniyor.
 • (bkz: lucky bastard)
 • ne shahrukh khan'ın karizmasına, aurasına sahip, ne de hrithik roshan'ın yakışıklılığına, dans etme kabiliyetine sahip, ne de aamir khan'ın sahip olduğu sevimlilik, yakışıklılık ve star ışığına ve diğer bollywood artizlerinin sahip olduğu flörtöz bakışlar, artistik hareketler, vs. bunların hiçbirine sahip olmasa bile benim için bollywood'un en çekici adamıdır. kendisinin bir videosunu ya da fotoğrafını görsem istemsizce yüzümde bir gülümseme oluyor. bir de umrao jaan filminin 'jhute ilzaam' şarkısının videosunda ağlayan aishwarya ablamızı sarılıp kendisine doğru çekip göz yaşlarını sildiği sahnede kalbimi taa on ikiden vurmuştur o andan itibaren kendisinin meftunuyum.
  bir de 'karısı sayesinde filmlerde rol alıyor' yok 'babası olmasa kimse yüzüne bakamaz' diye cır cır öten şahıslar var tam ağzına tuvalet terliğiyle vurulmalık. zaten bir tek abhishek var sektöre ailesi sayesinde giren (ki öyle bile değildir tam olarak) diğer aktörler aktristler hep çalışarak yav he he.
 • bende her zaman sıfır ego izlenimi uyandıran aktör. kendisiyle barışık, rakiplerini sollamaya çalışmayan, sakin ve eğlenceli bir yapısı var. bir oyuncunun kamera arkasındaki hallerine aşırı önem veren bir izleyici olarak benden tam not alabilen nadir kişilerdendir. kendisini babasının ve eşinin gölgesinde çürütenleri kınıyorum.

  bu nedir?
  aşk-ı memnu repliklerinden oluşan sayfalar dolusu şeyler yazabilirim bu alalede bir insanmışçasına birtakım el kol hareketleriyle kenara davet edildiği video için.
  birincisi sen bir bachchan'sın aptallık etme. ikincisi ve daha önemlisi, seni harcıyorlar abhishek.