şükela:  tümü | bugün soru sor
  • abi kardeş diyaloglarına birinci dereceden katılacağınızın habercisi, yerine göre mükemmel yerine göre işkence durum.
  • dunyanin en guzel seylerinden birisidir. her zaman destek olan ve her zaman sizi karsiliksiz/kosulsuz seven biri olmasi en buyuk avantajinizdir.
  • bugüne bugün zirvelere gidebilme özgürlüğü demekmiş, özellikle abinin 1.90 olması tercih sebebiymiş, ben böyle duydum*.
  • kardes olmak için gerekli unsurlardan biridir. (diğeri abla sahibi olmaktır. ) zirvelerde endamını göstermek için insan yanında taşır abisini. 1.90 dan aşağısı da kurtarmaz.
  • uzun sure beraber kalinmamasi gereken kisilerdir abiler. ozleyip geldiginizde 1 bilemedin 2 hafta iyi gecinilir sonra kavgalar baslar. evde tek olan seylerin(bilgisayar, ps, uzaktan kumanda) insiyatifini elinde bulundurdugundan cikabilir bu kavgalar. ama yine de cok sevilir ve guven hissettirir.
  • bazen kötü gelsede dünyanın en güsel şeylerinden biri.iyiki var ve iyiki abim.sizi bazen kısıtlasada çoğu zaman hep destekçinizdir.her konuda yardım eder.sever sizi en önemlisi.
  • tanrı tarafından yapılmış en büyük lütuflardan birisidir. kıymeti bilinesi bişeydir. daimi güven ve koruma hissettirir insana. yeri geldimi en sinir bozucu kişiler olsa da gün içinde size kahve yapıp çikolatasını bile paylaşıcak er kişilere sahip olmak herkese nasip olmaz. ebeveynlerle tartışma konusunda öncelik sahibidir ve yolunuzu açar. benzer problemler yaşamanızı engeller. hayatı kolaylaştırır.
    (bkz: düzgün cümle kuramamak)
  • allah' ın sevgili kulu olduğunu düşünmek için harika bir sebeptir. eşsiz bir dost, mükemmel bir arkadaş, gerçek bir sırdaş sahibi olmak demektir. sevgi, saygı ve güvenin bir tek insanda toplanabileceğini görebilme şansına sahip olmaktır. yaşamı anlatan, yaşatan, ayakta kalmaya yardımcı olan bir sevgiyle sarmalanmak demektir. ve uzaktaysa kavuşmayı, ama en çok özlemi anlamak demektir. #3166165
  • çocukluktan itibaren monopoly,titanik batıyor, satranç, bilimum iskambil oyunlarında yenilmek demek.
    (bkz: abi)
    (bkz: abinin yorumları)