• sabah sabah gerim gerim germiştir beni. bunun tacizine maruz kalmış bir çocuğun konuşmalarına kulak misafiri olmuştum toplu taşımada.**** "ya amk yine arıyolar" demişti çocuk yanındaki arkadaşına, "x abi, yurttan, zorla kampa çağırıyorlar"..neyse bu açtı telefonu, ezildi büzüldü, kem küm etti, artık neresine kadar geldiyse gideri yaptı x abiye. "s.kerim ya bıktım valla" dedi kapadıktan sonra. ben az çok tacizcinin tipini tahmin etmiştim tabi, sonuçta aynı tornadan çıkıyor bunlar.

torna demişken (bkz: büyük türk düşünürü)*

zö edit: eheh abiler seri eksiye almışlar. valla koçum kusura bakmayın ama sizin de gerçeğiniz bu.
  • altıma sıçtığım swf.

ulan bu kadar güzel bir taklit olamaz. lan yoksa gerçek mi?
  • bu abi ya matematikçi ya geometrici. adamın gözleri fıldır fıldır, hem cin gibi hem şakirt. çözemeyeceği üçgen sorusu yok bu abinin aha şuraya iki çizik ||
  • http://www.youtube.com/watch?v=wz1nbsuzff4

yapan adam çok iyi yapmış taklidi.

buraya gelen giden oluyor. yapan elemanın asıl youtube sayfası linkini vereyim de hakkını alsın o da.

http://www.youtube.com/user/totaldg1985
  • abinin şakirt adayından gelme sözü almadan vazgeçmemesi çok gerçekçi olmuş. mahmut abin de seni soruyor diyor. böylece kişiye önemsendiği, sevildiği mesajı veriliyor. şahsın başka bir planı var akşam için ama "onu iptal ediyorsun ve sohbete geliyorsun" diye emir verilmiyor. tatlı tatlı, yavaş yavaş kanına girilecek. önce "heeeeee" diyerek karşı taraf rahatlatılıyor. "ona sonra gitsen?" diye kibarca sorularak yaptığı işe saygı duyduğu anlatılıyor. ama abisi onu ne yapıp getirecek eninde sonunda. görüldüğü gibi herhangi bir zorlama yok. "sıkılırsan bir daha gelmezsin" diyerek şakirt adayının kendini rahat ve özgür hissetmesi sağlanıyor. çünkü zorlama olursa karşı taraf ürkecek belki bir daha hiç gelmeyecek. türlü türlü ikna yöntemleri uygulanıyor. bunlardan biri özendirme. çok feyzli bir abi gelecekmiş. ama şakirt adayımız bu cuma gelmezse çok şey kaçıracak ve ne yazık ki feyzli abiyi haftaya bulamayacak. artık karşı tarafın üretecek mazereti kalmayıp da kabul ettiği zaman işini başarıyla sonuçlandırmış oluyor abi. telefonu kapatmadan önce bir daha "akşam mutlaka gel" diye tekrarlıyor ki işi iyice sağlama alsın.

fesat değilim yaa. aynen öyle yapıyor.
  • "maçı her zaman yaparsın" demesiyle beni gülmekten mahveden swf. böyle tipler her yerde var zaten.

-uyuyacağım.
    +ya her zaman uyursun, bu gece uyuma.
  • bu videodaki tiplerin minionlari vardi universite hazirlikta. cig kofte partisi var aksam cok eglencez gel her sey beles derler. nerde beles oraya yerles mantalitesine sahip bunye de kanar gider. ulan ben saniyorum ki biz bize takilicaz 5-6 kisi film falan izlicez ne bileyim. eve bi gittik, 25 kisi... abdest kuyrugu var banyoda. bir de imam niyetine bir eleman, namaz falan kiliniyor. eyi dedik beles cig kofte niyetine gidek bari ondeki eleman napiyorsa ayni sekil takip ederiz. tam dedim herkes namazini kildi, cigkofte yiyecez; projeksiyon acildi, bi de ne goreyim, matrix revolutions! saka la, peygamberimizin veda hutbesi iste. tamam dedik minako illa sevaba sokacaksiniz insani, onu da dinledik. sonunda cigkofteyi de yedik artik dedik kacalim gari sabaha namaz var asdfasgdasf, giderken bir de kuran-i kerim veriyorlar belese. ulan zaten yurtta kaliyorum; odada 4 erkek; kim nabiyor belli degil, ben gidip kurani koysam bi yere her halukarda durduk yere gunah yiyecez. la diyorum var bende 1 tane gerek yok verme kardesim; yok diyor illa alacan. hay dedim sikeyim ver hadi.

tabi sonra akillandik. konser var diyor pezevenk gel beles bilet var diyor, dedim ben gelmeyim sen sari cicege selam soyle. yani uzun lafin kisasi az orospu cocugu degillerdir.
  • videonun bu kadar başarılı olmasının hikmetlerinden biri de, geçen isimlerin son derece gerçekçi olarak seçilmesidir. hade bunları inceleyelim..

serkan: videodaki avlanmaya çalışılan arkadaş, tam böyle arada kalan bir isimdir.. aloü utku nasılsın kardeş, ya da efe, ege gibi bir isme telefon açılmaz, muhemmed ya da mustafa vesaire telefon açılmayacak isimlerdir zaten cemaattendir bu tip isimler.

mahmut abi: bu da evin abisi rolü için çok uymuş bir isimdir. bana bir ev abisi ismi söyle desen ya mahmut derim belki mehmet.. başka bir şey gelmiyor aklıma.

bayram abi: bu abimiz de ilginçtir, üst kademede görevli olma melekesini nasıl elde etmiştir dersek, bayram ismine odaklanmalıyız. bayram, genelde iç anadolu'da konulan bir isim olup bölgenin kendine bahşettiği kıvrak zekasıyla diğer adayları geçip bölge sorumlusu olabilmiştir. ticari zekasının yüksek olması, mali konularda ehil olması da cabası.

merveler: burada bahsi geçen kızlar da, tam çağrılacak ve ablaarca ısrar edilecek isimlerdir. mervenin arkadaşları esrayla büşradır kesin.. kalkıp badesu'ya telefon açmak mantık dışıdır, çünkü bu kızımız ev ortamına davet edilemeyecek kadar marjinal bir kafa yapısına sahiptir. ya da sahip olabilir.

son olarak bu telefonda konuşan arkadaşın ismi geçmese de ben az çok tahmin ediyorum. fatih'tir bu kesin. muhammet fatih, ya da mehmet fatih diye nüfus kağıdında geçen ikinci bir ismi olabilir.

abiler swf.nin vol 2 sini bekliyoruz bu arada.. geçen seferki gibi tıraş olurken bıyıkları kesme kardeş, serkanı, ercanı öss tercihlerini yapma ayağına yurda çağır, sonrası sana kalmış.
  • sözlükteki abileri rahatsız etmiştir.
  • son zamanlarda izlediğim en mükemmel videolardan. yani o kadar gerçek ki anlatamam. abileri bilen, zamanında haşır neşir olanlar anladılar ama demek istediklerimi. espri tarzı bile aynı olmuş. oscarlık bir performans.* *
hesabın var mı? giriş yap