şükela:  tümü | bugün
  • nasıl dertler var be hey gidi heyyy
  • tabii ki istisnaları olmakla birlikte ablası veya kız kardeşi olan erkekler daha insan gibi bir kadın imajına sahip olduğu ve kadınlara nispeten daha iyi davrandığı için yanlış olduğunu düşündüğüm harekettir.
    tabi yine siz bilirsiniz.

son olarak istisna ve nispeten kelimelerinin vurgulu olduğunu belirteyim
  • desteklediğim ve yaygınlaşmasını dilediğim düstur.
    saat kaç olursa olsun beni arayıp ‘kardeşin bana böyle böyle yaptıaaaaa’ diye zırlayanlardan hayatımın kalanında kurtulurum en azından belki. hadi inşallah.
  • niçin? çünkü sen çocuğa köpek gibi davrandığında, sürünsün gebersin istediğinde, yaşam enerjisini yok ettiğinde kardeşinin haline dayanamadığı için taktik verip senin kızlar grubuyla yaptığın planlarını suya düşürdü diye bozulmuş olabilir misin ayol?

düzgün bir ilişkin varsa ablasıyla ne derdin ne de işin olur. yoksa kardeşini sana yedirip hayata ve kadınlara tövbe eden bir kardeşi olmasın diye elinden geleni yapar. sonuçta o da kadındır. ve seni avucunun içi gibi bilir.

o yüzden kızlar, sevgili hemcinslerim, fazla şımarmasanız keşke.
  • 3 ablam 2 tane de kız kardeşim var benden uzak durun kızlar. hem az önce başka bir başlıkta da benim gibi olanların ailesi sizleri de beğenmezmiş.
  • aynı yüzeysel çıkarımlar abisi olan kızlar için de uyarlanabileceği için sonu tek çocuklar çiftleşsin, üresin şekline bağlanabilir rahatça.

hatta madem sığ sularda yüzüyoruz, kaynana derdinden de kurtulalım. annesi * hayatında olmayan tek çocuklar sadece flört edebilsin.

ekşi sözlük çok güzel ya... istediğin kadar açıl hiç boyu geçmiyor, hep sığ.
  • ablası olan erkek kardeş küçüklüğünden beri evde bir kızla muhatap olduğu için,kardeş olduğu için ,okula gittiği ve derslerini sorduğu yeri geldiğinde ablasından azar yediği ama bir abiden daha iyi korunduğu için hayata beş sıfır pozitif başlar.

kendi kardeşime ter kokmamayı,çay demlemeyi,erkeklerle ettiği küfrü evde ederse ağzına kürekle vuracağımı,çoraplarını kirliye atmazsa uyurken ağzına sokacağımı falan söyledim.

sonuç; hiçbir kadına haksız bile olsa yüksek sesle konuşmayan, leş gibi terle bir ortama girmekten utanan ve karşısındaki kadının da bir kardeşi,ailesi olduğunu bilen bir evlat oldu.

erkektir yapar diye yetiştirilen tiplerle muhatap oldum maalesef.hiç birinin kız kardeşi yoktu,kız kardeşi olan daha naifti.ya da annesiyle iyi ilişkisi olan.

istisnalar kaideyi bozar bazen.bazı kadınlardan tırstığım için ben bile çekinirim.ama böyle kadınlarla yetişen çocuktan kimseye zarar gelmez,en azından sizi dayak manyağı yapıp sokağa atmaz ya da öldürmez kuvvetle muhtemel.
  • ergenlerin ne alakası var ya diye yorum yaptığı olay. yetişkin yaşlarınıza geldiğinizde şaka gibi görünen bu başlığın ne denli gerçek olduğunu anlayacaksınız.
  • öngörü içeren bir tercihtir.