şükela:  tümü | bugün
 • hayret edilecek, en güzel duyguların insanı.
  şu hayatta herkesi, her şeyi anlamaya çalıştım ama bu insanı bir türlü anlayamadım.

  ablası veya kız kardeşi evlenmiş sevişmiş herneyse bunun neticesinde erkeğin spermi kadının yumurtalarını dollemis ve bu insan bu duruma seviniyor. gerçekten akıl alır gibi değil.

  edit: kendine çağdaş diyen ağır yobazlarin carpittigi konu. hepiniz birer küçük yobazsiniz. yukarıdaki entrinin hiçbir yerinde cinsel cagrisim yok ama o küçük beyniniz oraya yoğunlaştığı için konuyu "sikmek sikismek" noktasına çekip bana oradan saldırıyorsunuz. bu entrinin neresi cinselliğe atıfta bulunuyor cahil yobaz sürüsü.

  edit: inatla enistenizle babanizi kıyaslayip konuyu baban da ananı dolledi noktasına getirenler var. babanıza saygılı olun azcik.
 • aklın olsa alır ama olmayınca almıyor işte.

  yazarı çözdüm editi: kardeşimiz çocuğun nasıl yapıldığını yeni öğrenmiş, panikle kan ter içinde koşmuş gelmiş başlık açmış. şu anda da sanırım lisede son dersinden çıkmak üzere. çok üstüne gitmeyin pıtırcığın..
 • yeğen sevgisini tadacak insandır...

  hayır burada ima ettiğin şey, "ablanın sevişmesini kanıksamanın gavatlık olduğu" imasıysa, önce bi ananın nasıl çatır çatır seviştiğini ve babanın anneciğinin yumurtalarını nasıl dölleyip de senin dünyaya geldiğini düşün çiçeğim...

  bu fikir eğer seni rahatsız ediyorsa bravo su katılmamış ruh hastasısın, yok rahatsız etmiyor ama sırf götlük olsun diye şu başlığı açmışsan yavuşaksın..

  not: enişteler kıymeti sonradan anlaşılan güzel insanlardır.
 • yarın bir gün evleneceksin ve güzel bir kız çocuğun olacak. ve o kızın bir gün evlendiğinde bakalım neye sevineceksin
 • sevinir tabi... iki taraflı bakabilirsin...
  (bkz: teyze anne yarısıdır) anne yarısı işte sevinecek o da...
  (bkz: dayıların biraz arıza tipler olması) arıza işte seviniyor...
 • seni de biri dölledi evlat.
 • hayatta her şeyi ve herkesi anlamaya çalıştığını söyleyen yazar sıçmığı.
  mesela 9 yaşında gelin yapılan bebeleri, onları gelin yapmaya çalışan ailelerini, onları koynuna alan insan müsvettelerini anladın mı?
  bunları anladın ve bir sıkıntı görmediysen, şimdi dayı olmak ne demek ondan nasıl bir sıkıntı görüyorsun?