şükela:  tümü | bugün
 • şerefsiz bir şirkettir. bu şirketin niyeti müşteriyi elde tutmak falan değil, zorla alıkoymaktır. zira iş sadece faks çektirmekle kalmaz. iptal isteminizi bildirdikten sonra "ilgili arkadaşa aktarıyorum" deyip 22 dakika boyunca telefonda bekletmeler, faksı gönderdikten sonra "bu faks olmamış, şöyle olmalıydı" demeler, ardından onlarca kez arayıp taciz etmeler... şimdi doğrudan isim verip kimseyle mahkemelik olmak istemiyorum ama bu şirketler herkesin malumu zaten.

  bu noktada işbu şerefsiz şirketlere buradan sağlam bir yumruk çakmak istiyorum izninizle...

  herhangi bir aboneliğinizi sonlandırmak istiyorsunuz, fakat faks çekmekle uğraşmak gözünüzde büyüyor ve vaz mı geçiyorsunuz? alın size dev hizmet: http://www.hellofax.com/

  bu siteden 5 sayfa faks çekmek ücretsiz ve denedim, çalışıyor. faks çekeceğiniz şeyin fotoğrafını çekip bu siteye yüklüyorsunuz ve istediğiniz numaraya (türkiye için numaranın başına +90 eklemeyi unutmayın) faks çekebiliyorsunuz. üyelik işlemi sırasında 1 adet eposta adresi yeterli oluyor. 5 sayfa hakkınız mı doldu? başka bir eposta hesabıyla başka bir üyelik oluşturabilirsiniz. yalnız rica ediyorum beleş faksı buldunuz diye bokunu çıkarmayın. şerefsizlikle mücadele alanlarımızı, sizin şerefsizliğiniz yüzünden kaybetmeyelim.

  ayrıca buradaki linkin sonuna kendi referans id'mi ekleyip fazladan belki yüzlerce ücretsiz faks gönderme hakkı kazanabilirdim, ama yapmıyorum. zira bunu yapanlardan da tiksiniyorum ve gördüğüm yerde de eksiyi basıp mallara ekliyorum. bilginize...

  edit: adam "viral bu" demiş ve öncesinde "new york times, forbes ve time gibi müşterileri olan amerikalı bir firma gelir de ekşi sözlükte viral reklam yaptırır mı acaba?" diye hiç düşünmemiş, düşündüğü gibi gelmiş yazmış buraya. işte bunun gibi geri zekalılar olduğu sürece daha çok faks çekmemiz gerekecek bizim milletçe. yalnız milka ineğinin ne alaka olduğunu merak etmedim değil...
 • (bkz: vodafone)
  (bkz: digitürk)
 • (bkz: dsmart)
 • güzel viral kardeşim. ama hikayeye sert girip sonunda milka ineğine bağlaman olmamış.
 • (bkz: dsmart)
  (bkz: digitürk)

  bu ikisinden illet geldi. dsmart utanmadan bir de üzerine mesaj atıyor 15 tl alacaklisiniz diye. ulan senden kurtulmusum cokta skimde 15 tl.
 • utanmasa talebinizi güvercinle yollayin diyecek pezeveng.. gerci utanmaz ama aklina gelmedi heralde.. insallah bunu okumaz.
 • sizi yeterince sikemedik, gitmeden bir posta daha sikelim *
 • bence sadece el yazınız ile yazdığınız bir metni veya altına attığınız imzayı görmek isteyen şirkettir.

  adam bunu alıp dosyaya takacak. muhtemelen "tarayıp mail atsam olur mu" dediğinizde kabul edilecektir. ama ne kadar teknolojik de olsak "tarayıp mail atma" işlemi, bunu isteyene fakstan daha zahmetli geliyor herhalde. takdir edersiniz ki fotoğrafı çekilmiş bir belge de çıktısı alınsa bile dosyaya takılacak bir belge gibi durmuyor. siz yine de tarayıcınız yoksa bile "tarayıp mail atsam olmaz mı" diye sorun, olur derlerse fotoğrafını çeker mail atarsınız.

  yok her şeye rağmen illa da faks diye tutturuyorsa da öyle firmanın amk ben.