şükela:  tümü | bugün
231 entry daha
  • amaç iyi ama uygulayan kafasız olunca bir işe yaramıyor.

turkcell'den kullanmadığım iki hat için e-imza ile başvurdum. bilgi girip e-imza ile onaylıyorsunuz zaten. standart prosedür. kanunen e-imza ile ıslak imza aynı geçerliliğe sahip.

önce turkcell 1 haftaya iptal ediyoruz diye e-posta attı. birkaç gün sonra beyan/irade eksiği var dedi.

btk üstünden şikayet yazdım, kanunu ve dilekçeyi, her şeyi salağa anlatır gibi anlatıp tek tek açıkladım. yine aynı cevap.

cimer'e yazdım bu sefer, btk'ya sordum bak bunlar böyle yapıyor, kanun bu diye. turkcell'dekiler kadar akıllı olan btk birimi yine turkcell'e yollamış, zaten problem çözülse o tarafta çözülürdü. zekada yarışır turkcell birimi ise yine benzer şekilde yok dilekçe yanlış, yok e-imza lazım falan gibi standart bir cevap vermiş. dilekçede zaten hat iptali yazıyor, otomatik oluşturuyor, e-imza pinimle onaylıyorum. işin içine kendileri dahil olmasa süreç zaten ilerleyecek. asıl iradesizler bunlar.

tekrar da başvuramıyorum iptal için.

teknoloji sizin neyinize...
  • ttnet için olmayan bir iptal.
  • ilk başta hizmetin başlamadığını düşünmüştüm ama normal şifreyle giriş yaptığımda çıkmayan hizmet internet bankacılığı üzerinden giriş yapıldığında çıkıyor.
  • hala dilekçe - imza işleri devam etmekte olduğundan yapılamayandır.

vodafone beni bayiye yönlendirmiştir.
    kardeşim, şifremle girdiğime göre o benim. kapatın geçin gözünüzü seveyim.

devlet son noktayı sevmediğinden bizi elin “gözünü sevmek” durumunda bırakandır.