• dark souls 3' ün bana göre en muhteşem bossu.(veya bossları?)
    combatın kendisi, atmosfer muhteşemdir, ama kendilerini asıl özel yapan müziğidir.

https://www.youtube.com/watch?v=f0ldiz8twyo
  • dirilip dirilip sonsuza kadar birbirlerini kesen bir ordu adamdan oluşur. siz içlerinden biriyle dövüşürken belirli aralıklarla iki tanesi daha kalkar; birisi boss ile birlikte size saldırırken diğeri sizle birlikte bossa saldırır.
  • dark souls 3 adlı oyunun en karizmatik boss'udur. adamlıkta da zirvedirler... bu iki durum da göz önünde bulunduğunda yhorm the giant da bu abilerin arkasından gelebilir... twin princesları da henüz tam okumadım ama onlardan da ağır adamlık vibe'ı gelmekte... neyse.

outfitleri muazzam, müzikleri muazzam ve hikayeleri de muazzam... abysswalker sir artorias'ın izinden giden, kurt kanıyla sürü halinde dünyayı abyss'in kendisinden ve tehditlerinden koruyan yüce birlik... undead legion of farron'dır bunlar aynı zamanda. ama abyss'e yenik düşmüşler ve buna müteakip deliliğe tutulmuşlardır. sonsuz bir döngüde birbirlerini kesmekteler mezardan döndüklerinden beri... o kadar zaman sen abyss'den dünyayı koru sonra bu hale düş. bir unkindled'ın gelmesiyle birbiriyle dövüşleri sekteye uğrar ve olaylar gelişir...

dolar bu kadar yüksek olmasa action figurelerinden çoktan sipariş vermiştim...
  • hayatımda bu kadar zor ama baya epic bir boss görmedim saymadım ama rahat 10. kez felan girişimde o da yardım alarak öldürdüm. bossa saldırana yanlışlıkla vurursanız size saldırmaya başlıyor böylece 3 abyss sizi paket edip bonfire yolluyor.
hesabın var mı? giriş yap