• bana futbolcu olsan hangi iki takımda oynamak istersin diye sorsalar ? kırmızı şeytanlar derim.

diğeri ; manchester united

milan en son gördüğümde berbat haldeydi.,

edit: başlığı açan ben değilim.
  • bu kadar kötü hiçbir sikim anlaşılmayan başlık açmayı nasıl başarıyorsunuz amk
  • ne diyosun amk
  • kaka varken iyilerdi aslında.
  • sağlam bir milan taraftarıyım. öyle ki zamanında italyadan imzalı forma bile getirtmişliğim var. çok şey söylerdim ama başlık o kadar bozuk ki, yazdıklarım ziyan olurdu.
  • karanlığa küfredenler var. biz bir mum yakalım.

(bkz: ac milan'ın çöküşünün hala anlaşılamaması)

benim de her sene için milan'ın bu sene heralde çıkış yılı olacaktır dediğim ama bir türlü o çıkışın gelememesi olayıdır.
    çıkışı gelmedikçe çöküşü sürmekte bu nasıl çükişi bi entry olmaktadır yarabbim demekteyim.

bir kere her maçında hakan çalhanoğlu'nun 11 oynayıp genellikle 90 dk sahada kaldığı bir takımdan nasıl hayır gelir bu zaten ayrı konu da.
    o kadar baba oğul maldinilerin var, cannavarolar var, nestalar, cafular, seedorflar. inzaghiler, shevchenkolar, stamlar. daha geriye gidince gullitler, bastenler, rijkaardlar. hiçbiriniz mi kulübün yolunu bilmiyor, içine girmiyor. bu nasıl iştir anlamak mümkün değil.
  • bu bunu yazmazsam ölürüm.

(bkz: bundan bize ne olması)
  • tabii ki milan kırmızı şeytanlardır.
    manchester united ise mor menekşeler
  • kaka varken iyilerdi, şimdi bok gibiler.
  • her yanlış açılan başlığa en az 10 kişi bunun yanlış olduğunu yazmak zorunda mı? düzeltilir ya bu kadar kasmayın herkes hata yapabilir. bir kişi yazmış yanlış diye tamam hepiniz niye yaziyorsunuz ?entry okuyamıyoruz bir salın lan.
hesabın var mı? giriş yap