şükela:  tümü | bugün
  • muharrem ince'nin dün star tv'de sarf ettiği ve oyumu kazanan davranışı sırasında sarf ettiği cümledir. bu saatten sonra muharrem ince'nin samimiyetine ve davranışlarına güvenirim. aşağıdaki linkten videoyu açarsanız ve bir kaç saniye beklerseniz siz de o ifadesini ve demecini görebilirsiniz.

bu tepkiyi planlı olarak ve samimiyetsiz bir şekilde ağır sosyopat olmayan biri veremez. küçük paul ekman yavrularını ve 3 sezon lie to me izlemiş sevgili yazarları görev başına davet ediyorum. bu tepki samimi mi değil mi hep birlikte öğrenelim.

muharrem ince'nin tepkisi
  • (bkz: samimiyet)
    adam gülerkende samimi , burada nerede ise ağlama sınırına gelirkende samimi.
  • neden bilmiyorum içim içime sığmıyor sayın ince konuşunca. bana da samimi gelen duygusal tepki.
  • gozlerinin dolulugu ve ses tonu samimiyetini gosteriyor. sesin duraksamasi " acaba o cocukta sehit oldu mu? " derken icinden insallah sehir olmamistir. dimi nazli celik. lutfen olmadi de nazli. dercesinde sormasi.
  • onu hep hararetli tartışmalarda izledim, youtube da izlemediğim hiçbir videosu yok. dün ilk defa o soruyu sorarken onu öyle gördüm, çaresiz ve ürkek.
    ne kadar da özlemişiz böyle samimi, bizim gibi olan siyasileri görmeyi.