• annemin rahatsızlığı için aynı gün önce ssk hastanesine*, sonra buraya gitmiş biri olarak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki ssk hastanelerinden fersah fersah düzgün çalışan ve kaliteli bir sağlık kurumudur. "ssk hastanesinden farksız/yakında benzeyecek" diyen arkadaşları da aynını yapıp farkı görmeye davet ediyorum.
    (bkz: ebesininkini tersten görmek)
  • bel ağrısı için gittiğimde doktor röntgen çekiminden sonra ilaç bile vermeyerek üstelik masaj yaparak beni eve göndermiştir. yamuk girdiğim profesör odasına 10dk lık masaj sonrası dimdik çıktım. evet lan 200tl'ye profesöre masaj yaptırdım.

daha sonra acil servise gıda zehirlenmesi için gittim 2 serum, biraz toparlanıp kafeye gittim doktor sonuçları bildirmek için ayağıma filan geldi

kısaca gereksiz tahlil ve masraf yapmadığını düşündüğüm fakat ssk'nın geçerli olmadığı temiz ve nezih bir hasthane.
  • mekanıyla hastane fobisini bir şekilde ortadan kaldırdığını düşündüğüm ilginç mekan. ayrıca orta yaş üstü kişiler tarafından çoğunlukla "hospital" şeklinde anılır ve bu durum yer yer kalp sıkışmalarına yol açabilir.

- hospital'a gittik, iyi bir dahiliyeci var dedilerdi.
    - oh yeah dude.
  • şu sıralar sıkça gitmek zorunda kaldığım hastane.

bomboş olmasına ve sıra beklememeye bayılıyorum.

fazla övmeyeyim de kalabalıklaşmasın, hizmet kalitesinde bir artı yok zaten. gelmeyin !
  • adı ile özel hastane gibi durmasına rağmen, iç mekanı ve işleyişi ile iyi bir devlet hastanesi hissiyatı veren sağlık mekanı... en azından diğer bir çok özel hastane gibi hastanın parasını sömürmek amacıyla yoktan hastalık veya tedavi var etmiyorlar....
  • reklamını yapan davar sebebiyle gitmeyeceğim hastahane.
  • günümüzde -aldığı paralar doğrultusunda- otelleşmiş bazı özel hastanelere oranla daha mütevazı,ancak temiz,o insanı fena eden hastane kokusundan uzak, güzel bir hastane..
    24 saat açık kantini ve güleryüzlü hemşireleri de dikkatlerden kaçmamaktadır..
  • hastaların 2-3 saat bekletildiği, doktor odaları önünde uzun kuyruklar oluşan yakında ssk hastanelerinden bir farkı kalmayacak özel hastane.
  • kaliteli doktorları ve güzel hemşireleri bünyesinde bulunduran iyi, temiz bir hastanedir. yalnız burada bilgisayarlı sisteme bir türlü tam olarak geçilememiştir. hastaların dosyaları arşivde tutulur. belirli aralıklarla bir görevli arşive gider ve randevusu olan hastaların dosyalarını arşivden bulup getirir.
hesabın var mı? giriş yap