şükela:  tümü | bugün soru sor
6 entry daha
  • 12000 öğrenciyi nerelerine soktuklarını merak ederken, tüm san franciscoyu ele geçirdiklerini öğrendiğim okul. türkiye kayıt ofisleri de var.
  • bu okul başvuran herkesi kabul ediyor ancak okulu bitirme oranı çok düşükmüş. yani "gel gir kardeşim ama eğitim zor" diyorlar.

ben geçen yıl başladığım visual effects egitimi için kayıt olurken bu firmayı kullanıp 3000 dolar da burs almıştım.

şimdi öncelikle eğitim gerçekten zor. ama "yapamayın da geberin, bitiremeyin" zorluğu değil.

"paranızı alıyoruz ama sizi eğiteceğiz, hakkını vereceğiz" zorluğu. yani bu adamlara eğitim için yola çıktığınızda, sizi kaliteli bireyler olarak mezun etmeden bırakmıyorlar.

derslere gelen hocalar piyasada çalısıyor. yani deneyimliler, okul imkanları iyi. teknolojik donanımları her yıl yenileniyor, konaklamalar okula yakın bir çok kiralık evlerden olusuyor falan. yani okulu seçmekten yana şüpheniz olmasın da, bu yola baş koymak istediğinize emin olun. türkiyedeki dandik vakıf üniversitelerine benzemez. kimse nazınızı cazınızı çekmez. gelip eğitim almak istediğinizden, bu eğitimi hayat tarzı haline getirip, yeni kariyeriniz olarak yaşamak istediğinizden emin olun.