• amerikalı genç başvurduğu her kolej tarafından reddedilince ailesinin dırdırından kurtulmak için fake bir kolej uydurur. okul için kiraladığı arsa, lex luthor tarafından laboratuar olarak kullanılmak istenince hukuk mücadelesi başlar, avukatı ise birkaç iyi adamdan hatırladığımız tırt yardımcı avukattır. helikopterden çekilmiş istanbul manzaraları ile göz dolduran bir film.
  • ing. kabul edildi.
    (bkz: rejected)
  • trailer'ından anlaşıldığı kadarıyla çok güzel ve keyifli bir konuya sahip, klasik amerikan gençlik filmi içerikli hoş film..
  • mahkeme/jüri/kurul önünde uzun, ağlak ve farklı olmak kötü değildir tadında "ben insan değil miyim" konuşması yaparak elde edilmeyecek birşey olmadığını bir kez daha bizlere kanıtlayan holivut yapımı. konusu değişik ve hoş ama işleniş biçimi tanıdık sıradanlık ve yavanlıkta. şahsi kanaatim 25 yaş üstü seyircinin beğeni sınırlarını zorlayacağı yönünde.
  • sıradan bir film. ayrıca bol bol saçmalık içermekte kesinlikle. filmden çıkan sonucu söyleyelim, 1 saat 40 dakikanıza yazık olmasın; "eğitim yalnızca dört duvar arasında..." yok bu hababam sınıfındandı. eğitim denilen şey öyle belli bir curriculum a bağlı olmak zorunda, belli kalıpları olan bişey deildir.
  • düşük seviyede beklenti ile izlenildiğinde keyifli bir 90 dakika geçirmeye yarayan yapım. mantık, felsefe, içerik, mesaj, vs aramamak gerekli. kaptırın gitsin.
  • hic bir universiteye kabul edilmeyenlerin kabul edildigi bir universitede gecen komik olayları anlatan 2006 yapımı komedi filmdir.blake lively'nin oynadıgı ender filmlerdendir.
  • gerçekten eğitimi sorgulatan bir film diye düşünüyorum. eğitimin asıl amacı nedir, neden eğitiliyoruz, bugüne kadar bize öğretilenler ne işime yaradı, gibi sorularla beni derin felsefik ve sosyolojik düşüncelere daldıran ve aynı zamanda eğlendiren bir komedi filmi. hele filmin sonu muhteşem. kesinlikle herkese izlemesini tavsiye ederim.
  • ingilizler admitted derler.
  • şaşırtıcı derecede keyifli olan film. şimdilerde gossip girl ile ününü pekiştiren blake lively de oynuyor. tez, vize, final, ödev gibi dertlerin olmadığı bir üniversite de filmde mevcut. başka da bir şey yok zaten.
hesabın var mı? giriş yap