şükela:  tümü | bugün soru sor
 • scott adkins'in dövüşlü, aksiyonlu yeni filmi. ashley greene ve çok sevdiğim amy johnston da kadroda...

  http://www.imdb.com/title/tt6237612/
 • eğlencelikli, dövüşlü, falanlı filanlı film. yara bandındaki adkins detayı güzeldi.
 • sıfır beklentiyle izledim ve filmi tatmin olarak bitirdim. benim hoşuma gitti.

  öncelikle kendini ciddiye alan bir film değil, kiralık katiller kulübü teması içinde karikatürize karakterler var. hatta bazılarının ciddiyetsizliği biraz fazla kaçmış ama çok da sırıtmıyor, pek rahatsız etmiyor.

  filmin en iyi tarafı izlerken neredeyse hiç sıkmaması oldu... scott adkins kendisini meşhur eden boyka filmlerindeki gibi bu defa çok fazla uçup kaçmasa da yine dövüş sahnelerinde gayet başarılıydı. bu arada kendisine üzülüyorum; bu film bir defa daha gösterdi ki adkins kesinlikle hak ettiği değeri bulamamış bir aktör. mesela benim gözümde bu adam 10 tane van damme eder.

  film biraz daha komik olabilirdi, yani daha çok "sesli güldüren espri" içerebilirdi... ayrıca müzikleri de bildiğin boktandı. birkaç iyi profesyonel katil numarası daha içerebilirdi ve katillerin ustalıklarını bize daha iyi hissettirebilirdi. yani film genel olarak iyiydi, hoştu ama bazı şeyleri daha iyi becerse kült olmayı bile başarabilirdi.

  7,5/10
 • ilk 20-25 dakika çok sıkıcı olsa da sonradan hareketlenen scott adkins filmi. hatta bu tarz filmlerde pek göremediğimiz ters köşeler bile var. ray stevenson daha karizmatik ve ön planda olabilirdi. isaak sirko misali.