şükela:  tümü | bugün
 • ian gillan-roger glover ikilisinin tek albumluk yan projesi.. seksenlerin sonlarina dogru deep purple'in iyice tikandigi noktada devreye girmis, naneli seker tesiri yapmisti.. ilk hiti clouds and rain, evil eye ve doc pomus cover'i lonely avenue, otoyol best of'larimizin gozdesidir hala..

  bir de via miami vardir ki onun da "you wanna ticket to the moon baby don't you know / i'd even get a ticket for a springsteen show"
  dizelerini unutmak mumkun degildir.. ama g&g ikilisi sozlerinde ciddi midir, o da kesin degildir..
 • 21 eylül'de gösterime girecek dizi. jenna elfman'ın ikinci çocuguna hamileliği dizinin ilk sezonuna denk gelmiştir. 3. bölüm itibari ile jenna elfman'ın karnının büyüdüğü görülebilirmiş...
 • güzel bir ilk bölümle yayın hayatına başlamış dizi. jenna elfman her zaman çok sevdiğim bir oyuncu olduğundan bu diziyi sevmeme ihtimalim düşüktü zaten. onun eğlenceli oyunculuğu ve güzelliği bu diziyi de doldurmaya yetmiş. ancak şunu da itiraf etmek gerekir ki bir sitcom olarak fazla sıradan. hiçbir orjinalliği yok. ilk bölümde jenna elfman ile rating yapalım istenmiş. bu kaç bölüm sürer bilmiyorum ama yan karakterler biraz daha geliştirilmezse uzun soluklu bir diziye başlamış olmamız zor. iskoçların konuşmasını her zaman çok sevimli bulan ben bu teorimin sadece erkekler için geçerli olduğunu fark ettim mesela. genç adamımız için de biraz daha iyi bir oyuncu seçilebilirdi. sanki jenna elfman'ın yanına bir numara küçük kalmış. tabii bu sadece ilk bölüm. konu ilerledikçe bu lafları, umarım, yutmam olası. sezonun "cougar" modasının ilk meyvesini izledik. sırada courtney cox'un "cougar town"ı var. göreceğiz hangisi başarılı olacak. dileğim ikisinin de başarılı olmasından yana.
 • tahmin edilebilir espriler silsilesi, oldukça sıradan bir sit rom kom,.. jenna elfman'ın nasıl bir typecast olduğuna yeni bir örnek,..

  ancak stüdyo setinde seyirci önünde çekilmesi ve dişe dokunmayan esprileri ile bize vasat gelse de, geleneksel sit kom severler tarafından tutulabilir,..
 • bildigin knocked up. küfürsüz. vasat.
 • bu aydan itibaren comedymax'te yayınlanmaya başlayacak dizi.
 • anlaşılan jenna elfman'ın hamilelik dönemini değerlendirme projesiydi zira tek sezonda, elfman'ın hamileliği ile beraber dizi de bitti. toplam 18 bölüm.
 • bir adet kevaşeye ithafen yazılmış johnny cash şarkısı.

  lyrics

  accidentally ı saw you this morning
  you were lovely dressed in your wedding gown
  and they say that you married a stranger to me
  that had drifted to our old hometown

  accidentally you've met him one evening
  and you say it was love at first sight
  accidentally on purpose you've married
  accidentally on purpose for spite

  'cause ı saw out cheatin' and runnin' around
  and ı was just a fool with a heart of a clown
  accidentally you were mistaken that night
  accidentally on purpose for spite

  'cause ı saw out cheatin'