şükela:  tümü | bugün
  • anne olmanın en şık hali iddiasını okuyunca gülüp geçtiğim, emziren anne ve şıklık kelimelerini aynı cümlede kullandıklarına göre hiç anne olmamışlar ya da kafayı bulmuşlar dediğim, sayfalarını görünce de dediğime utandığım marka.
  • videosunu seyrettiğimde fransız sanıp, türk markası olduğunu öğrenince şok olduğum marka. türkiye'den global marka çıkabilir mi? vakko, beymen bi gün givenchy, balenciaga olabilir mi diye düşündüren, belli mi olur dedirten, aslında global oyunculardan hiçbir farkımız/eksiğimiz yok gazına geldiğim videonun sahibi.

https://www.youtube.com/watch?v=4mntfpqxfi0
  • 2 sene boyunca abuk sabuk biçimlere girip emzirme örtüsü denen bedevi çadırı gibi şeylerle az savaş vermedik kızım ve ben. sohbetin en koyu yerinde bi emzirip geliyorum diye sosyal hayattan az kopmadım. fiyatlar biraz pahalı ama yaşayan anlar misali "priceless" olduğunu düşündüğüm tasarımlar. oğlumun doğmasına 2 ay kala tanıştığıma şükrettiğim ürünler!
  • babyshower saçmalığına çevre baskısından mı ileride pişman olurum korkusundan mı giriştiklerini bilmiyorum. kadın gününde ne işim var desem de o senin kuzenin diye çekiştirilerek gittiğim bu eventte gelen milyonlarca bebek hediyesinin aynı çıkan 100 tanesini iade, yanlış ay için alınmış 200 tanesini de değişim yapmak üzere ayırdıkları sırada aradan güneş gibi doğan hediye! sonunda bir kişinin de doğmamış bebek yerine yüzyıllık arkadaşı olan kuzenimi düşünmüş olmasının verdiği tarif edilemez şaşkınlık!
  • "iddia ettiğin kadar sosyetiksen, doğum sonrası dolabında bir accouchee olmalı şekerim" dediği sırada kendi kibirinde boğulsun istediğim kızın aslında kuzenim için cankurtaran olduğunu idrak ettiren ürünler"

dedi bir arkadaş.
  • aatif chahechouhe'yu andırmaktadır.