şükela:  tümü | bugün
 • ing. sanık.
  ayrıca, (bkz: the accused)
 • aynı zamanda bir the ravelled thread bölümü.
 • 2010'daki iki bölümlük geçmişinin ardından bu sene geri dönecek olan bir güzel bbc yapımı dizi. yeni sezonda 4 bölümden oluşacak dizide bu sene sean bean de yer alıcak. game of thrones'taki savaşçı aile babası lord eddard stark olarak hafızamıza kazınan bean, bu yapımda game of thrones'taki rolüne epey uzak bi' rolle karşımızda olacak. kendisi, dizide kadın kıyafetleri giymekten zevk alan ve bu yüzden iki farklı hayat yaşayan ve yolu mafyayla kesişen simon gaskell karakterine hayat verecek. dizide ayrıca stephen graham, john bishop, robert sheehan, sheridan smith, anne-marie duff, olivia colman ve joe dempsie gibi başarılı oyuncular da yer alıyor.

  yeni sezon öncesi fragman.
  http://www.youtube.com/…dbo&feature=player_embedded
 • william shakespeare'in ingilizce'ye kazandırdığı kelimelerden biridir.
 • 24 ve house yapımcılarından gelecek uyarlama fox projesi; bir antoloji.

  --- spoiler ---

  fox has given a straight-to-series order to anthology drama accused, based on the ınternational emmy-winning british series. the project comes from key creative auspices behind fox’s two biggest drama series of the last two decades, 24 executive producers howard gordon and alex gansa and house creator/executive producer david shore. sony pictures tv, where gordon & gansa as well as shore are under overall deals, will co-produce with fox entertainment.

  “accused is about crime and punishment, but it’s definitely not a procedural,” gordon and gansa said. “for years we’ve been living on the seismically-active fault lines of race, gender, income inequality, social-media fomo and fake news. accused is our chance to work through and hold up a mirror to the interesting times we’re living in right now, with characters that break your heart. there’s nothing more pressure-filled and character defining than someone who commits a crime.”

  --- spoiler ---

hesabın var mı? giriş yap