• içinde bulunduğum sinir bozucu insanlardır.
    elimden geldiğince kendimi törpülemeye çalışıyorum ama ben de öyle bir baba var ki, resmen aceleciliği miras bana.

aceleci insanlardan uzak durun ya da onlara yardım edin bu huylarından vazgeçsinler.
  • hayatta en tahammül edemediğim insan tiplerinden biri. böyle tipler ortama girdiği an inanılmaz geriliyorum ve huzursuz hissediyorum. bi sakin olun amk!
  • eve dönüş yolundayken arabada saatini çıkarıp asansörde gömleğinin düğmelerini çözmeye başlayanı var bunun. o asansörün kapısında henüz kimseyle karşılaşmadı neyse ki.
  • gerçekten sinir oluyorum bunlara.

yahu dünyaya at koşturmaya mı geldin ne bu acele biraz yavaş yaşayın koştur koştur hareket edince ne oluyor sanki. biraz relax olun.

madem sen böylesin bari etrafındakileri germe değil mi ama yok kendi delirmiş milleti de delirtecek.
  • sabır her şeyin başıdır. sağlıktan bile once gelir. uyuglayanlar ne mutlu insanlardır. yeri geldiğinde uygulasam da başkalarına sabırlı ol demekten de hep imtina ederim. bir başkasının hayatına dışarıdan biri olarak tavsiye vermek ne haddimize. bunun icin sosyal hayatta iyi donanimli ilahiyatçılara din adamlarına büyük görevler düştüğünü düşünüyorum.
  • ülkemizin karadeniz kıyılarında bolca bulunan insan türü. aceleci ve sabırsız davranmalarının yanı sıra, istedikleri şeylerin gerçekleşmediği her saniye artan asabiyet emareleri göstermeleri olasıdır.
  • adhd'liler için zaman körlüğü ve dürtüsellik doğal olduğundan içinde olduğum tanımlama. 'ya şimdi ya asla': çünkü yarın da ne?
  • zeka seviyesi düşük insandır.
  • birlikte yaşandığında size hayatı zindan edecek olan insan.
    aceleyle hareket edip ortalığı birbirine kadar. sabırsız davranışları fevri hareketlere yol açar ve sizin yaşama sevincinizi ve enerjinizi sömürür. saçma sapan kararlar alır ve saçma sapan işler yapar. sonrasında da pişman olur ve size de onu teselli etmek düşer. akıllanmazlar. hayatları gereksiz yere streslidir ve erken ölürler.
  • nereye yetişeceğiz? ölüme mi?
hesabın var mı? giriş yap