şükela:  tümü | bugün
  • teremyağ reklamlarında görüp ismini aradığım ama bulamadığımdı.
    kaçak gelinler diye bir dizide oynayacakmış.
    burdan sesleniyorum;
    tebrikler.
    aşık olduğum 10.000'ci kadın oldunuz.
    bir adet bedava beni almaya hak kazandınız.
  • eve düşen yıldırım da namık'a aşık, lys ye hazırlanan kızı canlandırıyordu..
  • kaçak gelinler dizisinde almila karakterini canlandıran, inanılmaz tatlı mimikleri olan hatun kişi. sırf onun için izliyorum görünce diziyi. yerim *

birkaç saat önce de ismini ayça olarak gördüm internette. baktım başlığı bile açılmamış oha ne güzel kimse keşfetmemiş bile diye sevinip atlamıştım. meğersem ismi açelyaymış. hüzünlendim resmen şimdi.
  • inadına aşk diye bir dizi var, yeni çıkmış.. annem sağ olsun, oturduk izledik bu saate kadar.. dizi biter bitmez de kendisini aradım gugıl'da.. en nihayetinde buldum, lakin bizim ekşici piçler nasıl keşfedememiş, nasıl gözden kaçırmış, vallahi çok şaşırdım..

çok tatlı bir dişi gerçekten.. tatlılıktan ölüp gidebilir hatta, o kadar tatlı, o kadar şirin..

o doğal mimikler, birbirinden masum gülücükler, tatlılıklar, şirinlikler, çikolatalar, püskevitler.. insanın sarılası geliyor.. sonra tabi öpücükler..

buraları okuyacak olursa yanlış anlamasın, sevgilim var*.. masum öpücük benimkiler..

şaka bir yana, çok sevdim kendisini.. valla..

yaklaşık 8 yıldır televizyon izlememekle övünürdüm, lakin belki de bu nadide hanımefendi gibi nicelerini tanımaktan mahrum kaldık anasını satayım..

neyse, "zararın neresinden dönersen kardır" demiş atalar.. kendisini şu kısacık tatilimin karı ilan ediyor, tatlılığına tatlılık katarken doğallığını kaybetmemesini diliyorum..

kalbine iyi baksın, ara ara kıllarını aldırsın.. dahil olduğu camiada çabuk dönüyor kalp kılları..
  • inadına aşk dizisini reklamlarda görünce keşfettim kendisini. oturdum sırf onun için tekrarını izlemeye başladım ama dizi bu tatlı ve seksi kadın için bile izlenmiyor. dans eğitimi almış. umarım dizi iptal olur ve bu güzelliği* kaliteli işlerde kaliteli yapımcılarla ve oyuncularla çalışırken izleriz. müzikal olur, tiyatro olur. ayrıca bu şirin şeyin memleketi izmir'miş. şaşırdım mı? hayır*
  • kacak gelinlerde de inadina ask dizisinde de asiri hizli konusan bir insan karakterini canlandiran kisi. gercekte konusma hizini cok merak ettim.

bu arada cok tatli guzel ve samimi duruyor ekranda boyle gidip yanaklarini sıkası geliyor insanin
  • yeni dizisi inadına aşkta karşısında odun yerine başka bir şeyle oynasaydı çok daha başarılı olacağını düşündüğüm oyuncu.

zira can verdiği kız karakteri hemen hemen kaçak gelinler dekinin aynısı sadece vejeteryan değil, yine aynı şekilde hızlı hızlı konuşup komik ve garip sahneler oluşmasını sağlıyor fakat bu sefer diğer diziden farklı olarak karşısındaki ismini bilmediğim bir cins odun olduğundan espriler ya havada kalıyor ya da beklenen etkiyi yapamıyor.

daha yükseleceğini tahmin ediyorum ileride farklı rollerde de görmek dileğiyle.
  • yaz dizilerinde abartı rolleri oynamak için biçilmiş kaftan. iyi ki bir hızlı konuşabiliyor başka rol vermeyin aman ha!
  • dün gece rastgeldiğim inadına aşk dizisinde defne karakterini acayip derecede yapmacıktan uzak doğal bir halde oynuyor. hatta dizide karakterden çok kendini oynadığını düşünüyorum.

umarım daha kaliteli yapımlarda görürüz kendisini.
  • aramızda bi yerlerde olduğunu düşündüğüm tanrıça. şayet buralardaysan ve sesimi duyuyorsan dileğimi gerçekleştir lütfen.