şükela:  tümü | bugün
236 entry daha
 • haberlerde çıkar
  sosyal medyada yayılır
  birliğe ulaşılır
  komutanlar ağzına sıçar
  bunlar gider
  başkası gelir
  aynı şey devam eder
 • türk askerinin diğerlerinden üstün, merhametli bıkbıkbık olduğunu romantize edenler için ideal bir videodur.

  insan her yerde insan koç...hele ki kalitesiz insan nüfusundan bir ordu kurduysan, eyvah eyvah
 • eskiden halki askerlikten sogutmak diye bir suc vardi, genelde vicdani redcilere ve onlari destekleyenlere verilirdi, simdi asil bu pice halki askerlikten sogutmaktan ceza verilmeyecek mi?
 • yataktan inip zulme karşı çıkan kürt kardeşim, seni de gözlerinden öpüyorum.

  işte bize denk gelmiyor ki böyle 3-5 orospu çocuğu klanı ki, analarının amlarına geri sokayım.
 • ondan sonra millet askere gitmek istemeyip burada sayfalarca bedelli askerlik başlığına yazınca bazı çomarlar atarlanıp duruyor. işte o çomarlar ile bu videodaki çomarlar aynıdır.

  videodakiler için ise acil olarak "halkı askerlikten soğutma suçu" ile işlem yapılmalıdır. edit: (videoya konu suçlara ek olarak.)

  "askerlik hizmetini yapanları firara sevk edecek veya askerlik hizmetine katılacak olanları bu hizmeti yapmaktan vazgeçirecek şekilde teşvik veya telkinde bulunanlara altı aydan iki yıla kadar hapis cezası verilir."

  silinirse diye videonun yedeği burada.
 • malum ırk denmiş de o eziyet eden eleman kürt değil ama onu kurtaran eleman kürt. yani bu işin ırkı yok. şerefsizliğin ırkı yoktur.
 • silahlı kuvvetlerde sık sık rastlanan "intihar" vakalarının nasıl olduğunu zannediyorsunuz ?
  ismail saymaz'ın sadece bu konuyla ilgili kitabı için: esas duruşta cinayet

  en beğenilen entry ise hortum ve tecavüz içerikli cezalandırma önerisi. tekrar ediyorum, geneli beyaz yaka ve ortalamadan daha iyi eğitim aldığını erinmeden her firsatta söyleyen sözlük ahalisinin çözüm olarak akla en yatkın seçtiği enry şu: #108351796
  leş kokusu memleketin her noktasını sarmış.
 • askerliğini eğitim çavuşu olarak yapmış birisi olarak söylüyorum;

  askere gidecek kardeşlerimiz bu tiplerle yüzde doksan dokuz karşılaşacaklar.

  sizi evde bekleyen annenizi babanızı düşünün ve böyle tiplere karşı asla ama asla ürkek davranmayın. orası bambaşka bir dünya.
  devrecilik sayesinde nizam sağlandığı düşünülüyor bu cahiller arasında.
  ilk intiba çok önemli. sakın pısırık durmayın. kim ulan bir piç kurusu gelip sizin üzerinizi arayacak, sizi rezil edecek, size gülecek?
  ilk gece falan dinlemeyin, gerekirse orayı ayağa kaldırın.
  kavga edemem derseniz direkt bölük komutanınız ile görüşün. uzman çavuşlarla falan değil.
  cimer'e şikayet edeceğinizi söyleyin ve sahiden de edin.

  bu tipler sivilde bir bok olamamış tipler. bu yüzden orada efendi kim varsa ezmeye kalkarlar. ben çok acemi asker kurtardım bu şerefsizlerin elinden. gerekirse siz de kısa dönemlerden sözü geçen birine ya da vidyonun sonundaki gibi bu tiplerle aynı devreden olmasına rağmen mazlumun ahını almaktan korkan aslan parçalarına vaziyeti anlatın.

  siz de bir annenin evladısınız. askerde ya da sivilde hiçbir piçin sizi böyle hallere sokmasına izin vermeyin. çünkü bu tipler bitmez, bitmeyecek de.
 • hayattaki tek başarısı bu işte adamın. sevgi görmemiş, yordam görmemiş. diğeri de çok ezik duruyor lan. her yeni gelene bunları yapabileceğini zannetmiyorum. uzun dönemlerle aynı yerde bedelli yaptık sıfır sıkıntı, on numara muhabbetimizi de yaptık. sondaki kral iyi posta koyuyor itoğlu ite.
 • gece gece sinirden kramp girdi omzuma amk. kendi halindeki insana topluca salça oluyorlar oksijen israfı orospu çocukları.
1526 entry daha