şükela:  tümü | bugün
  • ehliyetini yeni almış, araba almaya karar veren bir kişinin alması gereken araçtır.

halk arasında genelde ilk olarak kötü bir araçla şoförlüğü iyice öğrendikten sonra iyi bir araç alınması fikri yaygındır. ne kadar doğrudur, doğruysa hangi araçla başlanmalıdır? ya da hiç uğraşmadan maddiyata göre uygun bir araç mı alınmalıdır?
  • hangi aracı istiyorsa onu almalıdır. şahsi kanaatim gereği kişi kendisine güvenmiyor ise o direksiyona geçmemelidir. ister tofaş olsun ister bmw olsun. öncelikle mühim olan arabayı tanımaktır; gaz ve fren tepkisi, manevra kabiliyeti ölçülmelidir sonrası ise dikkatli ve konsantre bir şekilde kurallara uyarak arabayı kullanmaktır.
  • 90-99 model arası hyundai accent tir.
    parça ve usta bolluğu, hidrolik direksiyonu, kliması ve f/p oranı ile alınabilecek en güzel ilk arabadır kendisi.
  • golfle başladiğimdir. canım babam sağolsun. tek bir kazam yok , ceza yok. tertemiz tavsiye ederim. kendinizi küçük görmeyin yaparim diyin , ben yaparim derseniz zaten bitmiştir. her arabaya binersiniz.

şimdi burda sallayan olacaktir ehliyeti albea da aldim. kurstayken lineaya bindim çalişmak için. arasira dedemlerin 94 model corollasina biniyorum gazlı olduğu için çok zor kaldirmak ama pek sorun yaşamadim. sadece sürüş zevki yok.
  • b sınıfından başlayabilir.
    (bkz: hayirli forumlar)
  • micra, fiesta gibi kucuk araclardir. ehliyet alir almaz tucson'a binen ablalari gordukce cildiriyorum.
    not: aynisi altina x5 ceken kekolar icin de gecerlidir.
  • acemi kadın sürücü ve acemi erkek sürücü olarak ikiye ayrılması gereken başlık.
  • ford fiesta ile başladım. 2000 model. hb olduğu için park sıkıntısı yok.
    acemi olduğunuz için 1 sene hb eski araç iyi olur. park konusunda rahatlık sağlar. duvara sürtmelerde ise eski araba olduğundan üzülmezsiniz. 1 sene sonra da satarsınız zaten.
  • gönlünde yatan ne ise o olmalı. ilk arabam 1.16 idi. hic de pisman olmadim
  • (bkz: volvo)