şükela:  tümü | bugün
 • sabıkalı ürünlerle dolu, talihsiz laptop geçmişimin açtığı yaraları iyileştiren bir ürün olmuştur. 4 aydır bu cihazın i3 işlemcili versiyonunu kullanıyorum genel olarak çok memnunum. beklenti penceresini internet kullanımı ve ofis işleri yapmak açısından aralarsak eğer;

  + öncelikle, evet görevini iyi yapan o su soğutma şeysi. ve evet ''sıfır'' ses. uzun süre çalışmalarda sadece sağ üst köşede (arkada) hafif ama rahatsız etmeyen bir ısınma oluyor.
  + oldukça sağlam ve kaliteli bir kasa hissi. malzeme hissi gerçekten güven veriyor.
  + ekranın boyutu 12'' (küçük ekran sevenler için ) ideal ölçülerde, çözünürlük, renkler tatmin edici, dokunmatik hassaslık güzel. parmak izi bırakmıyor.
  + klavyenin ekrana bağlantı kısmı mıknatıslı, çok rahat takılıp sökülüyor ve bu sök tak mekanizması uzun süre bozulmadan çalışabilir gibi duruyor.
  + oldukça hafif ve küçük boyutları ile taşıması çok rahat.
  + arka taraftaki ekran dayama kolu oldukça kullanışlı.

  - tanıtımlarda görünen kalem (active pen) bazı modellerde yok. alırken bu modelde kalem var mı diye sormak lazım. hepsi kalemliymiş gibi bir izlenim veriyorlar çünkü.
  - klavye kalitesi ve malzeme hissi, malesef cihazın kendisi kadar kaliteli değil. ama görevini yapıyor. tuşlar alışık olduğumuzdan biraz daha sert.
  - klavye ışığı yok. yani tüm modellerde klavye ışıklı değil. bunu da alırken sormakta fayda var.
  - ses kalite ve seviyesi daha yüksek olabilirmiş sanki. kapalı alanlarda yeterli ama açık ve kısmen gürültülü alanlarda oldukça düşük kalıyor.
 • teknosadan uygun bi fiyata bulduğum ve şuana kadar kullanmış olduğum en iyi bilgisayar. tablet şekline bürünebilmesi, rahatlığı ve tüm donanımlarıyla harika. bilgisayarın açılması ve chrome gibi yavaş bi tarayıcıyı bile anında açması muazzam. ekran kalitesi qhd kalitesinde, klavyesi çok rahat ve daha bir çok şey.

  kısaca şuana kadar yaptığım en iyi yatırımlardan biri. en as 5 sene kullanırım.