şükela:  tümü | bugün
  • big lebowski hayranlarının kendilerine taktıkları lakap.

(bkz: lebowski fest)
  • ıyi okullarda okumus maddi durumu iyi olan ve bunlari her firsatta insanlarin gozune sokmaya calisan dikkat cekmek icin benzer entryler giren ( ornegin thynin istanbul boston seferlerinde business class bilmem ne biseyler hakkinda veya hbs ve stanford ile ilgili girdigi ise yaramaz 10larcasi) kompleksleri kariyerinden daha yuksek olan kendini cok begenen yazarimsi
  • yardımsever bir yazar.

okuduğum kadarıyla zengin ve reklam yapıyor diye eleştirilmiş. dostum adamla evlenmeyeceksiniz ya da aynı evde kalmayacaksınız ki. kişiliğinden veya parasından daha önemlisi, öyle ya da böyle dünyayı dolaşmış adam; etinden sütünden faydalanın. bmw alıp reklam yapmıyor ki, eğitim ve dünya hakkında reklam yapıyorsa elbet öğreneceğimiz şeyler vardır.

herkes aynı olmak zorunda değil, herkes belli özelliklere sahip. ben yurtdışı ile alakalı birkaç şey sordum çok da yardımcı oldu. bence yararlanın (sen de çocuklara yardım edersin artık sayın achiever).
  • gayet ise yarar entryler giriyor.
  • bazı şeylerin parayla alınamayacağının çok güzel bir örneği.
  • girdiği içerikler türkiye standartlarının üzerinde bir kaliteye sahip değerli yazar.

aynı zamanda kendisi badi'm. acaba bugün ne yaşamış ne aktardı diye merak ediyorum.

bir çok insanın yaşayamayacağı şeyleri yaşayıp bunları tarafsızca bir şekilde bilgi birikimini ve tecrübesini her defasında entryler ile aktarması beni oldukça etkileyen bir durum.

ve oldukça yardımsever.
  • bir yazar.
  • "amerika'dan türkiye'ye kim ekonomi uçmak ister o ayrı"

riçiriç parodi hesabı falan heralde.
  • (bkz: #54772568)
    dilerim hayatı bir gün "ciddi anlamda" tepetaklak olur ve karşısına sadece kendi gibi "yardımseverler" çıkar.