şükela:  tümü | bugün
  • ismiyle müsemma zayıflama hapı. sıçtırarak zayıflattığını düşündüğüm bu hap, son zamanda mantar gibi çoğalan zayıflama hapları ailesinin en yeni üyesi. satışını yapan bir sitede bir gecede 4 kilo verdirdiği ve 75 çeşit bitkiden oluştuğu yazıyor. bir gecede 4 kilo vermek için ishal olup, deli gibi ter dökerek su kaybından öleyazmanız gerekir diye düşünüyorum.
  • her bunyede ise yaramayan ilk gun 3-4 tane alinmasi sebebiyle bagirsaklari bosaltan "boyle giderse oooo bir ayda on kilo veririm" dedirten fakat kullandikca hicbir etkisi gorulmeyen tohum. kutu icinde 65 tane hap degil tohum vardir.
  • sinamekiden hiçbir farkı olmadığını düşündüğüm bitki.

(bkz: http://www.acicehre.com/)
  • şu sıra bir kadın forum sitesini heklemiş bulunan hekırları kiralamış ürün firma hede hödö. devamında site ucuz kurtulmuştur ama hala erişim bulunamamaktadır.

hatta buyrun resim:

http://img411.imageshack.us/…g411/4158/acicehre.jpg

ürünün legalliğini böylece ispatlamış oldular, sağolsunlar varolsunlar.
    şimdi bu adamlar burayı da heklemeye kalkarlar aman diyim.
  • bir gecede alınan 3-4 hap ile dört kilo verdirdiği söylenen ama yinede insanları 65 tane (1 kutu) almaya zorlayan zayıflama ilacı
  • vücuttan, ishal etmek suretiyle su atar.
    zayıflatma ile ilgili söylenenler yalandır ve pazarlama taktikleridir.

vücudu susuz bırakacağından zararlıdır.

edit: en iyi müshil ilacı bence bu nebattır.
  • akıllara direk seda sayan,nadide sultan,ayça_22 gibi celebrityleri getiren ürün.
  • sırf meraktan üç tane çiğneyip yuttum bu akşam, bu saate kadar (yaklaşık 6 saat) tuvaletten çıkamadım. su gibi resmen popomdan işetti.
    bir insanın bağırsaklarında o kadar sıvı olabilir mi yahuu?
    lafın özü; kilo verdirir mi bilemem, ama insanın içini boşalttığına resmen tanık oldum bugün. bir daha mı? asla!
    ben yandım, siz yanmayın! mide, bağırsaklar hala gurul gurul.
  • zıkkım gibi bir tadı olan, kabızlık sorununuz varsa iyi olan ot, tohum, bitki, ya da her ne ise. zayıflatacağına inanmıyorum zira hap kadar tohum işte, elinden geleni yapıp ishal ediyor, ötesine ne yapsın? arada bir kullanılabilir de düzenli kullanmak zararlı ve anlamsız olurdu bence.