şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çok güzel binası olan, sağlam para ödediğiniz, ve doğru dürüst sağlık hizmeti alamadığınız kuruluş.
  bir şekilde hemşiresi, hastabakıcısı, doktoru birbiriyle konuşmuyor. kimsenin kimseden haberi yok. ve asla kimseden bilgi alamıyorsunuz.

  mecbur kalmadıysanız gitmeyin. hatta mecbur kaldıysanız da gitmeyin. sağlık ocağı falan vardır yakınlarda. ya da en kötü ihtimalle anneniz evde çorba yapsın, iyileşme ihtimaliniz daha yüksek.

  edit: ahlakını sevdiğim hastane hastanın koluna yapıştırdığı bant için 15 lira almış. ille gidecekseniz yanınızda yara bandı neyim götürün.
  https://i.hizliresim.com/bynmbv.jpg

  edit2: şu başlığı daha önce görseymişim keşke
  (bkz: acıbadem fulya hastanesi rezaleti)
 • yaklasik 3 yil once bademcik ameliyati oldugum ve 5 yildizli otelden cok daha iyi odalara sahip oldugunu dusundugum hastanedir. gece kiz arkadasim yanimda kaldigi sirada ona getirdikleri yemekleri gorunce bir an “cikista harika bi fatura doseyecekler” dediysek de sigorta sayesinde bir kurus para vermeden hastaneden ciktik. gercekten tek gecelik bir tatil gibiydi. cok memnun kaldik.
 • kbb’de melih ömür isimli dünya tatlısı bir doktorları var, “parasını verirsen tabi tatlı olur” dediğinizi duyar gibiyim ancak öyle değil. valla baya bilgilendiriciydi, şu an akut faranjitli boğaz görsem teşhisi koyabilirim ama muhtemelen koymam, durduk yere riske girmiyim.