• cem yılmaz ve eşinden doğum masrafı almamış olan hastane. evet türkiye'nin en zengin adamlarından birinden değil de zar zor iki kuruşu bir araya getirip oraya tedaviye gelen adamlardan alın paraları canlarım. şahane mantık.
  • corona'nın donuna kadar alırlar. virüs ülkeye girdiğine pişman olur.
  • doktorlarına cümleler hazırladığım hastane. şimdi de kuruyorum:
    ayak parmağında kırık teşhisini koyuyorsunuz pek güzel. ilk müdahaleyi yapıyorsunuz o da güzel. 2 hafta boyunca insan atel/sargının değişmesi gerektiğini söylemez mi? arada 2 kere kontrole çağırıyorsunuz, röntgenleri inceliyorsunuz, kırıkta bir kemikleşme var diyorsunuz, sargı için yine tık yok. e ne oluyor sonra? ben 2 haftadan sonra hasbelkader fark ediyorum, sargının dışına fışkıran irinli kanlı iltihabı. bir açıyoruz ki sargıyı, kırık parmağın yanındaki sağlam parmak, öyle bir kamufle edilmiş ki sargının içinde, havasızlıktan doku çürümesi olmuş, lezyon olmuş ve de "parmağın kesilmesinden başka çare kalmaması"nın direğinden dönmüşüm. işin insanı donduran tarafı da sağlam bir parmağın bu hale gelmesi. yani bundan sonra maslak tarafında trafik kazası geçirmediğim sürece, önünden bile geçmeyi düşünmüyorum. ha sonrasında amerikan hastanesi'nin aciline gittik, 2 haftadan beri ilk kez bir gece deliksiz uyudum, yaptıkları müdahaleden sonra. onlara da teşekkürü bir borç biliyorum.
  • cem yılmaz'ın kendilerini tercih etmesi sonucu yaptığı reklamın yanında, doğum masrafları hiç kalan hastanedir. bu açıdan bakıldığında, kendileri açısından oldukça kârlı bir işe imza atmışlardır.
  • tatlıses hastanesinde yatarken acil gelen hastaları kabul etmeyen ticarethane. haa bu arada, bir yıl içinde çevremden duyduğum bir çok problemli doğum bu hastanede gerçekleşmiştir. eşimin hamile olduğu dönemde hastane ararken "zeynep kamil'e git oraya gitme" sözünü çok duydum.
    ayrıca günler öncesinden belli ameliyat için boş oda bulamayan(?) bir hastaneden ne beklenir? (bu arada boş oda var. ameliyatı yapacak prof'a telefon açınca 30 saniyede suit oda bulunuyor.)

kısaca bırak cem yılmaz'ın eşini, cem'i doğurtsalar bir daha gitmem.
  • cem yılmaz'dan para almayarak ne kadar vıcık vıcık, iğrenç bir yer olduğunu göstermiştir.

yuh be amk bu ne biçim dünya, kimisi ameliyat parası bulamadığı için ölür gider, kimisi karun gibi zengin olmasına rağmen hastaneye para ödemesine gerek kalmaz.

bu sistemi yaratan her insan evladının ölmüş atalarının kemiklerini götlerine sokmak isterdim ama neyse.
  • bir olayı anlatayım da dumur olalım hep beraber.
    bir arkadaşımın eşi 3 ay önce burada doğum yaptı.doğumdan sonra 2 hemşirenin gelip kendisini keseleme dahil banyo yaptırdığını ardından odaya kuaför geldiğini(şaka değil gerçek) anlattı.en bombası şimdi geliyor sıkı durun.odaya mumlar eşliğinde eşinle baş başa yemek yemen için kallavi bir masa hazırlandığını anlattı. verdiği 17.000 tl'nin her kuruşuna değmiş.çünkü o gün insanın en çok ihtiyacı olan 3 şeyi eşime sunmaları ve moral motivasyonumuzu tavana çıkarmaları hiç bir şeyle değişilmezdi dedi.demek ki neymiş? parayı alıyor ama hizmetini de sonuna kadar veriyor bu hastanemiz.
  • paranla rezil olacagin hastane

su anda en az 5 hasta yakini sabahtan beri oda sikintisi yasiyor. odaya yatislar yapilmadan hastalarin ameliyatlari yapildi, hastalar amelyattan ciktilar, uyandilar, her sey tamam artik odaya cikarilma zamani ama saatlerdir odalarin hazirlanmasi bekleniyor. bugun oda hazirlanmazsa sanirim babam derlenme odasinda sabahlayacak

gecen ameliyatimizda anneme 1.5 gun refakatci yemegi gelmemisti. babama yanlis diyet baslanmisti.

allah dusurmesin. hoca en iyisi diye ikinci seferdir bu hastaneye geliyoruz, yemin ederim sultanbeyli devlet hastanesinde karsilastiginiz tutum daha insancil
  • wifi sifresi 212304444 olan hastanedir.
  • otopark ücreti beş lirayken ibodan sonra 10 lira olmuş.
hesabın var mı? giriş yap