şükela:  tümü | bugün
  • 2 saat önce gelen maile göre oluşmuş durumdur. beni şaşırtmıştır. zira şu anda gittiğim doktorumun muayene, tahlil ücretlerini karşılamamaktadır. yaptıkları analiz sonucunda, muhtemelen, vaka sayısının kısa sürede azalacağını öngördükleri için bu maili göndermiş olmaları kuvvetle muhtemeldir

buyrun bu da gelen mail
    https://hizliresim.com/v4j099

edit: imla
  • hocam vaka sayısının artacağını düşünseler bu onlar için zarar demek olacaktır. çünkü onların tedavi masrafları sigorta poliçelerinden daha fazla olacaktır. ama şöyle bir durum var. vaka sayısı 5’ken 50 kişi korkup sigortalı olursa evet dediğiniz gibi kar ederler
  • valla bir noktadan sonra parayla değil sırayla olacak, bütün sigortalılara bile yetmeyen respiratör olduğunda ne olacak onu merak ediyorum.
  • sigorta şirketleri böyle bir hamle yaptıysa çok uzun soluklu bir virüs olmayacağını düşünüyorlardır. tabi diğer tamamlayıcı sağlık sigortası firmalarının hamlelerine de bakmak lazım.

vaka sayısı artacak olsa sigorta kapsamından çıkartırlar çünkü testtir, hastane masrafıdır, yoğun bakımdır, ilaçtır bunlar şirketi zarar sokar.
  • 4 senedir acıbadem sigortalı olduğum için sevindiren bir haber olmuştur, ama tabii ki allah kullanmayı nasip etmesin.
  • sevgili suser arkadaşlar,

hiçbir pandemi, özel sağlık sigortası kapsamında değildir.

zaten kapsıyor olsa sistem otomatik olarak çökecektir. adı üstünde, küresel salgın.

acıbadem kendisi poliçeye dahil ettiyse bilemiyorum, ama yine çok saçma geliyor. belki de pr yapmak içindir...
  • sanılan ve bilinenin aksine, özel sigortalar müşterileri tarafından kullanıldıkça daha kârlı hale gelir.
  • eminim ki sattikleri policeye "salgin hastalik haric" yazmayi unutmuslardir. bu ortaya cikmistir ve giren girecektir. bari reklamini yapalim demislerdir.

ocak ayinda gordukleri risk geregi bir cok vitamini bile kapsam disi birkan sigorta.