şükela:  tümü | bugün
 • sözlükte tümü pkklı gebersin diyen ak-yavşaklardan cevap bekleniyor yine yine yine. tükürdükleri yalaya yalaya ağızları yara oldu amk.
 • e bunlar teröristti?

  --- haklı küfür içerir+18 ---

  pkk lıydı bunlar ? ne oldu ulan amk çomarları hükümetiniz pkk lıları göreve geri iade mi etti?

  2 ay evvel pkk bunlar yea iyi oldu boşuna atılmamıştırlar dediğimiz adamlar boşa atılmış ruhunu siktiğimin yaltakçıları!

  şimdi ne diyeceksiniz?
  aa diyecek bişey yok değil mi? tiyniyetinizi sikeyim emi
  --- haklı küfür içerir+18 ---
 • neredeyse diğer herşey gibi karman çorman yapılan işlerin bir diğer parçası.

  at izi iti izi ve kuru ile yaşın yanmaması mevzusu zaten herkesin dile getirdiği meseleler lakin bu toptancı bakışı açısı ile sanki hiç örgüt yancısı yokmuş gibi kapatılacak bir konu değil.

  özellikle güneydoğuda kamuda, memur ve öğretmenler içinde azımsanmıyacak miktarda pkklı tip vardı ve bunlar çözüm sürecinde adı sanı ile sosyal medyada pkk apo övüyorlardı. burada olması gereken şey haksız olarak fetö/pkk lı diyerek birilerinin hayatını karartmak değil adalet olmalı, umarım olmuştur?

  sene 2015 (bkz: #56638423)
 • at izi it izi mevzusunu ben haklı ve haksızların ihraç edilmesi olarak anlamıştım. ancak öyle değilmiş. pkk lı ve fötecü hocalar birbirine karışmış anlaşılan.
 • allah sevdiği kuluna önce eşeğini kaybettirir sonra buldururmuş gibi bir söz vardı. adamlar allahı oynuyor rıza baba. benzetme için öğretmen arkadaşlardan özür dilerim ama söylediğim ayrıntıya girecek bir bela çetesi var başımızda. yarın bunu bir icraat gibi anlatırlar.