şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yüzlerinden irin akan bir grup müsveddedir. ortamdaki ter kokusu burnuma kadar geldi.

https://twitter.com/…lan/status/1021926160127746048

zavallı çocukları tenzih ederim. dilerim anneleri gibi olmazlar.

(bkz: acıgöl’de köpeğin çöp arabasına preslenmesi)

edit: “oy verdikleri partiyle ne ilgisi var yea” diyen saflar yine ters köşe olacak.

protestoyu düzenleyenler akp acıgöl kadın kollarıymış.

https://twitter.com/…unl/status/1019994687522918401

kadın silmiş tweet’i. böyle de omurga sahibiler. görmek için buradan.
  • hastalıklı insan topluluğu. nefret ve kin çözüm değil. bu insanlar bireysel bir çıkıştan almıyor bu tavrını,bu bir sosyal çevre meselesi. bu insanların bulunduğu sosyal çevrenin belli bir kısmı bunlar gibi, hepsi değil ama var aralarında böyle olan. yani hayvanları savunanlar genelde solcular,sekülerlikle öne çıkanlar yani muhafazakar olmayanlar. böyle düşündükleri için gusül falan yazmışlar işte. çünkü kendi gibilerini göremiyorlar bir hayvan için üzülürken,gösteri yaparken,çocukları genelde kediye köpeğe taş isabet ettirmeye çalışan türdendir. bu insanlarla baş edilemez imkansız. bu insanlar konu ahlaksa en iyi ahlaka sahiptir,konu vatansa en iyi milliyetçiliğe sahiptir,konu dinse en iyi inanca sahiptir çünkü cahiller. kısacası pankartın üslup tarzına bakın kimin ağzından çıkmışcasına yazılmış anlarsınız. işte bu ülkeye bu derece iğrenç cahilliği uygun görenlerin allah belasını versin,böyle bir şey olmaz ya isyan edilecek bir durum ya. insanları bu hale getirip mutlu mutlu,refah içinde,zengin zengin yaşamalarını kabullenemiyorum,zoruma gidiyor şahsen. ayrıca kendilerinin nasıl kandırıldığını görememeleri de sinir krizine sokuyor beni. şansımı deneyip bir tanesiyle konuşunca kin ve nefretlerinden tiksinip doğrudur deyip konuyu kapatıyorum, lan bu insanlar nasıl bu hale geldi? binlerce lira,binlerce makam aracı verip halk olarak bizi yönetin dedik ve sonuç bu. eğitim hani sosyal devletin sorumluluğuydu? yeter ya hayvanla insan arasındaki fark bu kadar daraltılmaz ki,insan inançlıysa bari kendisini yaratandan korkar. ha bir de bu insanlara karşıt görüş olup saldıranlar var, sanki çözümmüş gibi.
  • bir de şu pankartları düzgün yazsalarmış.
    iki yüzlü yurdumun insanı.

şu çocukları kendi zırvalıklarına alet ettikleri için de başlarına kötü şeyler gelmesini dilediğim başörtü takımı.
  • "halk" demişsin ama bunlar sığır sürüsü.

çocuklar hariç hepsini allah'a havale ediyorum. inanıyorum ki allah verir bunların cezasını.

edit: konuyu, "şehitler"i kullanarak çarpıtmak nasıl bir ahlaksızlık, nasıl bir alçaklıktır...
  • "gusül abdestini bilmeyenler bize hayvan sevgisini öğretemez" yazılı pankartın acı acı güldürdüğü halk.
    cehalet, cehalet, cehalet.
  • alışık değiller haklarının aranmasına ondandır. ve en'am suresi 38.ayetten bihaberdirler.

en'am 38:yeryüzünde yürüyen hayvanlar ve (gökyüzünde) iki kanadıyla uçan kuşlardan ne varsa, hepsi ancak sizin gibi ümmettir. biz o kitapta hiç bir şeyi eksik bırakmadık. nihayet (hepsi) toplanıp rablerinin huzuruna getirilecekler.

edit:düzeltme
  • iğrenç, cahil ve kötü karakterlerdir.
  • yüzlerindeki iğrenç mutsuzluk çocuklarına bulaşmış.. bu insanların çocuklarının mutlu ve özgür büyüme olasılığı % kaç ?
  • ne söylesem gg

kesinlikle eğitilemezler.

edit: olayı gusül abdestine bağlamak ne çeşit bir beyinsizlik arkadaş.
    pankartı da çocuğun eline vermişler.
    umarım kocalarına iş aramak için sokaklarda eylem yapmak zorunda kalırlar da aynı tepkiyi kendi komşularından görürler.
    sıfatlarından iğrençlik akıyor resmen.